2752
2734
الهی بگردم با پوست و استخون حس میکنم چقدر سخته قدر همو بدونید❤

چهار ماه از هم دورمون کردن مایی که نمیتونستیم بی هم نفس بکشیم یه چشمم اشک بود یکیش خون اون نامزدم بدتر از من باورم نمیشه این کارارو باهامون کردن

از چه می ترسی دگر بعد از سیاهی رنگ نیست....گرچه تنهایی ولی بی تکیه گاهی ننگ نیست...
راستش دلیل خانواده من این بود که چون سطح مالی ما خیلی بهتر از شوهرم بود میگفتن بهم نمیخورین بری تو ز ...

انشالله الان که بعد اینهمه سختی ب هم رسیدین در کنار هم خوشبخت باشین

گاهیم میشه حق داد به خانواده ها ولی بازم وقتی میبنن مصری تو یچیز نباید خیلی سنگ بندازن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهار ماه از هم دورمون کردن مایی که نمیتونستیم بی هم نفس بکشیم یه چشمم اشک بود یکیش خون اون نام ...

خیلی وحشتناکه

برای دونفر که همو دوست دارن دوری و بی خبری بدترین چیزه😔

برای منم دعا کن عزیزم

انشالله الان که بعد اینهمه سختی ب هم رسیدین در کنار هم خوشبخت باشین گاهیم میشه حق داد به خانواده ها ...

ممنون گلم ، خب آره یجورایی حق دارن ولی اگه بفهمی طرف خوشبختت میکنه بنظرم ارزش تحمل مخالفتاشونو داره ، خانوادم الان که میبینن خداروشکر حالم باشوهرم خوبه خیلی راضی هستن

2731