2733
2739

من ۲۲سالمه۶سال ازدواج کردم یه پسر۴ساله دارم شوهرم دست بزن داره فحاشی میکنه اصلا دوست نداره با من وقت بگذرونه همش دوست داره با رفیقاش بره بیرون منم هم حق بیرون رفتن از خونه رو ندارم ختی با مامانم پدرم وقتی یچه بودم فوت شده جز مادرم وخواهرم هیچ کسیو ندارم یعنی پشتوانه ای ندارم که حمایتم کنه حالا یک هفته پیش منو زده دستمم شکسته شکایت کردم پزشک قانونی هم رفتم میخوام مهرمو بزارم اجرا میگن نمیشه جلوی هونه رو گرفت مستثتنات دین محسوب میشه یعنی چی پس من باید آواره کوچه وخیابون بشم با بچه قاضی هم معلوم نیست چجوری قسط بندی کنه کسی میدونه میتونم خونه ای رو که تقریبا با طلاهای مننن ساخته ازش بگیرم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیر،یک خانه مستثنیات دین هست و به هیچ وجه قابل توقیف نیست  همسرتون اگز ماشین دارن اون رو میتون ...

خب جز خونه دیگه عیچی نداره ماشین هم به اسم خودش نیست پس اینجوری خیلی خوشبحالشه من تو این جامعه باید بسوزم وبسازم؟؟

2728
خب جز خونه دیگه عیچی نداره ماشین هم به اسم خودش نیست پس اینجوری خیلی خوشبحالشه من تو این جامعه باید ...

نه چرا سوختن و ساختن؟

مهریه اتون  رو اجرا بذارید 

بعد از طلاق هم که برابر قانون نصف اموال ایشون به شما تعلق میگیره البته اگر ناشزه نباشید و دادخواست طلاق از طرف همسرتون باشه 

بعدش هم دیگه خودتون باید کار کنید و مستقل باشید  

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
نه چرا سوختن و ساختن؟ مهریه اتون  رو اجرا بذارید  بعد از طلاق هم که برابر قانون نصف اموا ...

نه سرمایه ای برای اجاره خونه دارم نه کاری گفتم اگر مثلا یکم مهریمو بهم نقد میدادن میتونسم خونه بگیرم اساسمو ببرم تا کار پیدا کنم چندتا وکیل رفتم میگن خونه که نمیشه گرفت قسط یا نقد مهریه دست قاضیه میترسم نمیدونم کسی هم خمایتم نمیکنه که زودتر طلاق بگیرم گفتم لااقل برم مشاوره شاید درست شد ولی نمیاددددد میگع عرکار دوست دارع بکنه من هیچ جا نمیام تاوانشم میدم،😔😔

نه سرمایه ای برای اجاره خونه دارم نه کاری گفتم اگر مثلا یکم مهریمو بهم نقد میدادن میتونسم خونه بگیرم ...

متاسفم

شرایط سختی داری 

برای مهریه ات یک مقدار پیش قسط بدوا تعیین میشه که خب مقدارش مشخص نیست و همسرت میتونه نسبت بهش اعتراض کنه و خیلی نمیشه روش حساب کرد 

اگر شرایط سکونت در خونه پدری رو دارید فعلا مدتی اونجا بمونید تا شرایطتون بهتر بشه 

اگر نه هم فعلا اقدام به تفاضای طلاق نکن 

اول سعی کن یه کاری پیدا کنی فعلا تا خونه همسرت هستی 

بعد که یکم اوضاع مالیت بهتر شد جدا شو 

2740
متاسفم شرایط سختی داری  برای مهریه ات یک مقدار پیش قسط بدوا تعیین میشه که خب مقدارش مشخص نیست ...

جز این راهی ندارم پس چطور میگن قانون طرف مظلومه، یه زن که ضعیف تر از مردده که بتونه یه زندگی مستقل تشکیل بده چرا واقعا 

مرسی عزیزم ممنون از راهنماییت

تازه میخواد خونه رو بفروشه که اصلا صفر باشه نتونن ویزی ازش بگیرن

خونه رو اگر بخواد بفروشه باید برای دادگاه(در  زمان طلاق) دلیل و مدرک محل استفاده پول رو ارائه بده 

باید به قاضی اثبات که پول خونه رو صرف چه کاری کرده

مملکت دیگه اونقدر هم که ایشون فکر کرده بی قانون نیست 

فعلا شکایت پزشکی قانونیت رو پی گیری کن 

دیه رو بگیر 

در دادگاه خانواده شکایت مبنی بر خوف جانی مطرح کنید و ذیل دادخواست تقاضای تهیه مسکن علیحده بفرمایید

اگر در این دادخواست حاکم بشی،همسرت موظفه هم خونه برات تهیه کنه هم نفقه خودت و فرزندت رو بده 

مهریه ات رو هم بذاز اجرا هرچه سریعتر 

چندتا سکه است؟

و اینکه همسرت کارمنده یا شغلش آزاده؟

جز این راهی ندارم پس چطور میگن قانون طرف مظلومه، یه زن که ضعیف تر از مردده که بتونه یه زندگی مستقل ت ...

متاسفانه در قانون کشور ما زن از اولین و بدیهی ترین حقوقش محرومه و استیفای حقوق زن هم تقریبا غیر ممکن متاسفانه 

کاش در زمان ثبت ازدواجتون حداقل حق طلاق رو میگرفتید 

اگر حق طلاق داشتید الان نصف اون خونه بی چون و چرا متعلق به شما بود و کشمکش ها و دردسرهای مهریه هم نداشت

بجای مشاوره گرفتن تو نی نی سایت به دفتر وکیل مراجعه کنید قطعا راهنمایی درستی انجام میده .اگه هم نمی تونید وکیل بگیرید درخواست وکیل معاضدتی بدید.

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و...