2733
2734
عنوان

دیشب رفتم خونه دوستم اتاق بچشونشونم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 42 پست
ازنظرمالی مشکل ندارم میتونم بخرم بچم ایراد نگرفته باهمینا هم بازی نمیکنه بیشترعلاقه به کتاب قصه وپاز ...

دست راست بچتون رو سر دوقلوهای من😔😪

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازنظرمالی مشکل ندارم میتونم بخرم بچم ایراد نگرفته باهمینا هم بازی نمیکنه بیشترعلاقه به کتاب قصه وپاز ...

یهو یی نخر 

مثلا از این لگو  کوچیکا بخر من پسزم اوایل به این ۲۰ هزار تومنیاش راضی بود ولی الان بعد دوسال رسیده به لگوهای دو میلیونی که فقطم دی جی کالا داره 😭😭😭 ولی میگم عیب نداره بازیه فکریه مغزش باز میشه 

نی نی یار دیگه سیمکارت ندارم اینبار بترکونی دیگه نمیام. 😡😡😡😡
2731

وسایل بازی بچه باید هدفمند باشه

ب جای اسباب بازی های گرون براش بازی های فکری مناسب سنشو بخر تو اینستا ی عالمه پیج هست که بازی یاد میده با وسایل دور ریز و ساده با بچت انجام بده

هزینه کردن باید همراه با بازی با بچه باشه نه اینکه خرج عروسک و وسایل بازی بکنی ولی بک ساعتم با بچت بازی نکنی

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
خلاقیت بچه ها با اسباب بازی بیش از اندازه  ، از بین میره

اسباب بازی خوب خلاقیت زو میبره بالا مثلا من فقط اسباب بازی های مونته سوری میخرم. که خلاق میکنه بچه رو ولی تو ایران چون خیلی گرونه والدین نمیخرن.  به نظر من ادم سالی یه بار اسباب بازی هدفدار بخره برا بچش یهتر از ابپاش و ماشین پلاستیکیه 

نی نی یار دیگه سیمکارت ندارم اینبار بترکونی دیگه نمیام. 😡😡😡😡
به خاطرکرونا بچم اصلا بازار نبردم امروزمیبرمش هرچی خواست میخرم

احتراما جو گیر دوستتون نشید .همه میگن خوبه وکافیه واینا ... اینجوری بخوای جلو بری بعدها ضررش میبنی .الان چیزی عوض نشده کرونا هس ،چرا بچه را بکشونی بازار ...

توکل به خدا رمز موفقیت،برای عاقبت بخیریم.التماس دعا
نه مشکلی ندارم میتونم بخرم 

خب براش بخر چنتا بازی فکری مناسب سنش از ای ساختنی های متنوع هرسری یه مدلش براش بخر😍چیزای الکی نخرولی.لابد کادو وسیسمونی هم بوده

دخترمنم متاسفانه اسباب بازی اضافی داره نوه اوله هرچی میگفتم نخرین بابام گوش نمیداد خودمونم براش میخریدیم هرازمدتی این شدکه زیاد شد😂😂

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
2740

بازی فکری لوگو پازل بخر منم دختر سه سالشه اسباب بازی قبلیشا داغون کرده 

بیشتر فکری میخرم دوچرخه برا تولدش خریدم الان به عنوان دکور خونه اس افتاده یه گوشه 

ترجیح میدم اسباب بازی به درد بخور بخرم بقیشم طلا برای ایندش 

احتراما جو گیر دوستتون نشید .همه میگن خوبه وکافیه واینا ... اینجوری بخوای جلو بری بعدها ضررش میبنی . ...

اره حق با شماست فقط دوتا تیکه میخرم اونم به باباش میگم اونم این ماه یکیشوبهش میدم اون یکی هم واس تولدش ازطرف خودم تا دل خودمم راضی بشه

می دونی بر اساس جیبت خرج کن 

همینجور که شما تو این سن شوق یه سری چیزهایی داریی مثلا خونه فلانی میری تو دلت میگی چع خونه قشنگی کاشکی مال من بود یا فلانی میبینی که رنگ موهاش میلیونی هزینه کرد برای رنگ و تو دلت میگی کاشکی منم این رنگی کنم

بچه هام تو سن خودشون دل خوشی که دارند همین اسباب بازی هاست خونه یکی میره میبینه و دلش می خواد 

هر سنی ادم دل خوشی های خودشو داره اگه پولت میرسه همینجور که برای دل خوشی های خودت خرج می کنی و مهم میدونی واسه دل خوشی های بچه ات هم خرج کن