2737
2739

نظر شما چیه، 30سالمه  نمیدونم بین دوراهی گیر کردم،، نظر بدین لطفا،،، معتقدم ب اینکه  بچه باید از هر نظر تامین بشه چه مالی چه روانی و... 

اما من شاید نتونم. 

باز از طرفی میگم نکنه دارم اشتباه میکنم و در عین حال سنم بالابره.

کلا بچه در سرای خودشو دارم و

سخت بااین مسائل که میگن هر سری یه روزی داره مخالفم، شما چی میگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چنین نظری داشتم والان مثل چی پشیمونم

بچه اول روزیش دست خداست ولی دومی رو حتی بزرگان هم میگن اگر نداری نیار.ولی اولی لازمه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

من با تامین بودن از هررر لحاظ مخالفم

به طور کلی هرکی بچه میاره سعیشو میکنه تامینش کنه ولی ۱۰۰ درصد نمیشه که، خودمونم کامل نیستیم 🤷‍♀️

تاپیکای بیبی چک مثبت تگم کنید لطفا 😍 / ان شاءالله به هم برسیم، آمینش با تو.. اگه اینجا رو خوندی یه صلوات یا یه آمین کوچولو مهمونم کن 😊😊 ..

من حس مادری و‌دوست دارم 

تمام تلاشمم میکنم نیازهاشو براورده کنم 

و تک فرزندی رو هم دوست ندارم 

این نظر منه 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
2740

۱۸ سالمه حاملم تا دوماهه دیگه ان شالله بدنیا میاد..حیلی هم راضی و خوشحاالللم با اینکه خرج تا حالا خیلی کردم ولی خوشحالم که خدا بهم قراره یه فرشته ناز کوچولوبده

فقط 83 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...

والا من به شدت موافق تامین بچه ام فقط نمیدونم یه عده با چه عقل سلیمی مین تک فرزند فلانه و تامین بچه اشتباهه . اینا بنظرم متوجه نیستم که تربیت بد بچه رو داغون میکنه نه تک فرزندی .  خودم یه پسردارم همه جوره تامینه به شدت هم اروم و عاقل و مسئولیت پذیره احساس تنهایی هم نداره چون با خودم و همسرم و خانواده هامون کاملا دوسته

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
صبر کن کرونا تموم بشه

شاید هیچوقت تموم نشد تا کی؟؟؟؟

فقط 83 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...
2706