2737
2739

خانما من تو یه ساختمون ۴طبقه زندگی میکنیم 

طبقه اول دوم دست صاحب خونمونه

طبقه سوم ما میشینیم طبقه چهارم همسایمون 

بچه ها این دوتا یعنی صاحب خونمون و همسایه بالایی مون خیلی آدعای مذهبی بودنشون میشه و هی حق الناس حق الناس میکنن در صورتی ک بویی نبردن 

بماند خیلی چیزا اصلا نمیگم ک گفتنش طولانیه 

خانما طی یه دعوا طبقه چهارم صاحب خونمون بیرون کرده 

حالا همش نوحه میزاره هی داد میزنه ما امام حسینو داریم مدام سرو صدا می‌کنه هی نفرین می‌کنه به خدا واگذارتون کردم 

خلاصه من امروز دیگه کلافه شدم بهش یه پیام دادم لطفاً صدا نوحه رو کم کنید 

عاقا بعدش این زنگ زد 

چقدر تند تند هی تیکه مینداخت به خدا تا ده دقیقه اصلا نزاشت من حرف بزنم خلاصه یه عالمه از صاحب خونمون گلایه کرد 

دو ساعتو نیم حرف زد دیگه خودتون فکرشو بکنید 

آخرشم گفت صاحب خونمون گفته حق ندارید با طبقه سومیا یعنی ما حرف بزنید و در خونشون برید نمی‌خوام برات دردسر بشه فردا بیا پارک سر کوچه باهات حرف دارم 

عاقا من موندم چه کنم؟ 

از یه طرف زنده پاچه پاره دهن دریده؟ 

از یه طرف حرفایی ک میخواد بزنه؟ 

اصلا نمیدونم واقعا چیکارم داره؟ 

به نظرتون برم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشخصه میخواد چه برنامه‌ای دربیاره بابا نرو. اگر هم واقعا خیلی میخوای بری یه پلیسی همراهی کسی رو زنگ بزن بیاد که وقتی شروع کرد بتونی دمش رو بچینی خودش رو جمع کنه بعدش دیگه.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

بگو حرفی داری تو واتساپ وویس بفرست من جایی نمیام چه پر رو 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

نه بابا ول کن دهن به دهن نشو

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
بگو حرفی داری تو واتساپ وویس بفرست من جایی نمیام چه پر رو 

اخه میدونی من اصلا خیلی خونمون نیستم نصف بیشتر سال خونه نیستم 

بهش گفتم من اصلا جریان اتفاقات ساختمون نیستم 

بهم گفت باید یه چیزایی بهت بگم

وای یعنی چه برنامه ای؟

نرو این کنجکاوی کاردستت میده بگو شوهرم اجازه نداد تلفنی بگو معلومه دردسری داره برات

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
وای یعنی چه برنامه ای؟

داد و بیداد و آبروریزی و کتک‌کاری. اگه کار درست درمون داشت که مثل لاتی که یکی رو میگیره به دعوا نمیگفت بیا فلان‌جا، همون دم خونه حرفش رو میزد خب

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
نرو این کنجکاوی کاردستت میده بگو شوهرم اجازه نداد تلفنی بگو معلومه دردسری داره برات

احه دوس ندارم اون ازم دلخور شه 

هرچند خیلی آرامش آزمون گرفت دم نزدیم

خب فردا رو چجوری بپیچونم

من میگم مستقیم بگو بمن مربوط نیس

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
اخه میدونی من اصلا خیلی خونمون نیستم نصف بیشتر سال خونه نیستم  بهش گفتم من اصلا جریان اتفاقات ...

بگو پس بیا خونم کسی هم نمیفهمه اگرم نمیایی تو واتساپ بهم بگو چیزایی که میخوای بگی با این ادم نرو بیرو این اخرش شره اگرم اومد خونت صداش رو ظبط کن یا از حرف زدنش فیلم بگیر چون مطمئن باش میره پیش صابخونه حرف رو به نفع خودش برعکس میگه از صابخونتم غیبت کرد تو هیچی نگو نگو بدن یا خوبن 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2706