2733
2734

سلام من خواب دیدم زن عموم سیب سبزو چال کرده زیر خاک یدونه دراورد گاز زد پرسیدم چرا خاک ریختی روشون گفت واسه عید میخوام رسیده باشن تعبیرش چیه سیبهای زیاد بودن سیب باغ خودمون بود

سلام من سرکار با ی آقایی همکارم و خیلی ته دلم میخامش ولی از حس اون به خودم اصلن خبر ندارم ..نمیدونم منو میخاد یا نه ..دیشب خاب دیدم همکارا دارن بهش تبریک میگن به خاطر لین ک پسر دار شده ..ولی در واقعیت مجرده الان ..از این ک تو خاب شندیده بودن پسردار شده ناراحت بودم ..چون میخاستم با من ازدواج کنه ..حالا تعبیرش چی میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من قصد توهین و بی احترامی ندارم من ی بنده حقیرم تموم تعبیر خوابم از حرفای امامان و معصومینه‌& ...

بزرگوارید 

بله شكي نيست

قصد بنده هم جسارت نیست خدايي نکرده

گفتم شاید اطلاع داشتع باشید که دقیق تر راهنمايي كنيد من رو.

موفق باشین عزیزم

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

منم یه حاجت مهم دارم و کلیم براش نذر ونیاز کردم ولی مشکلم حل نشد یه مدتی بیخیالش شدم تا این که شب ده محرم به حصرت فاطمه متوسل شدم وازشون خاستم اگه حاجت روا میشم بهم  نشونه بدن همون شب خابه شهید حاج قاسمو دیدم وتو خواب ایشون به صریح امام حسین دست می کشیدن وبهم میگفتن که شد۶ چن بار یه چیزیو بخوان ولی بهشون ندن ولی از این ضریح حاجتشونو بگیرن حالا سوالم اینه که بازم نذر ونیاز کنم یا نه کلن بیخیالش شم چون اگه این سریم حاجت نگیرم نسبت به امام حسین واهل بیت ممکنه دل سرد شم

2731
خواب دعوا جنگ با خواهرشوهرم و کتک زدنش

اگر کسی خواب ببیند با خواهر شوهر خود در حال درگیری فیزیکی یا لفظی است دلیل بر اینکه وصلت پسر و یا دختری جوان در خانواده ی او به هم میپاشد و کار ان ها به طلاق و جدایی کشیده میشود

اگر خواب ببینی که خواهر شوهر خود را کتک میزنی و از سر و صورتش خون جاری میشود دلیل بر بیماری یا مرگ زود هنگام یکی از بستگان شماست

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
همیشه خواب درخت نخل و سدر تو خونه عموم یا باغ شون می ببینم تعبیرش چیه؟ 

اگر کسی در خواب درخت سدر را چه در فصل و چه در غیر فصل دید، دلالت دارد بر این که خود او مردی اصیل و نجیب است و دوست دارد با نجبا و افراد با ادب نشست و برخاست داشته باشد.دیدن درخت نخل در خواب ، به معناب یافتن موقعیتهای امیدبخش و شادمانی بسیار زیادی است .اگر در خواب درخت نخل ببینید، به این معنا است که زندگى خوبى خواهید داشت. دیدن درخت نخل خشکیده،در خواب، نشانگر وقوع حوادث غیرمنتظره است.

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2738
اگر کسی خواب ببیند با خواهر شوهر خود در حال درگیری فیزیکی یا لفظی است دلیل بر اینکه وصلت پسر و یا دخ ...

اگر کسی خواب ببیند با خواهر شوهر خود در حال درگیری فیزیکی یا لفظی است دلیل بر اینکه وصلت پسر و یا دختری جوان در خانواده ی او به هم میپاشد و کار ان ها به طلاق و جدایی کشیده میشود

سوالم اینه تو خانواده من یا همسرم این اتفاق میفته 

2706