2733
2739

ممنون میشم ثواب داره طفلی کسی رو نداشت با یه صلوات روحشو شاد کنین ممنون

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

100تا میفرسم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بد وارث چیه?

بچه های خیلی بدی داشت هیچ کدوم نیومدن تشییع جنازش با وجود این که مادر فداکاری بود

2740

سلام گلم... الان داشتم یه تاپیکتو میخوندم که مشکل سردرد داری و اذیتی.... منم دقیقا همین مشکل تو رو دارم... کل زندگیمو بهم ریخته... بخدا قسم مرگمو از خدا میخوام.. خیلی کلافه ام

بالاخره چکار کردی برا سردردت... نتیجه گرفتی

سلام گلم... الان داشتم یه تاپیکتو میخوندم که مشکل سردرد داری و اذیتی.... منم دقیقا همین مشکل تو رو د ...

سلام گلم نه من متاسفانه بعد از کلی دکتر رفتن کلی طب سوزنی طب سنتی دیگه دیدم زندگیم از دس می‌ره همه داروها رو ریختم کنار چون اثر نداش الان روزی یک عدد مسکن ریزاتریپتان میندازم دو سه سال هس دیگه مجبور بودم می دونم معتاد شدم اما زندگیم داشت از دست میرف

سلام گلم نه من متاسفانه بعد از کلی دکتر رفتن کلی طب سوزنی طب سنتی دیگه دیدم زندگیم از دس می‌ره همه د ...

ای داد بیداد.. عزیزم مگه چن سالته.. چن وقته درگیرشی... کلی دکتر خوب هست... دکتر دستجردی خیلی تعریفشو شنیدم..‌ ریزاتریپتان خیلی خطرناکه.. روزی دونه وااای

سلام گلم نه من متاسفانه بعد از کلی دکتر رفتن کلی طب سوزنی طب سنتی دیگه دیدم زندگیم از دس می‌ره همه د ...

بخاطر بچه ت هم که شده نباید با یه سردرد خودتو ببازی.‌. بنظرم نظر چن تا دکتر خوب و کار بلدو بپرس .. برو... بعضی سردردا یه علت دیگه ای دارن. بعضی از سینوزیته. بعضی گوارش و... خیلی از دکترا نمیتونن علتشو تشخیص بدن. وگرنه دوراز جونت سرطان که نیست درمان نداشته باشه

بخاطر بچه ت هم که شده نباید با یه سردرد خودتو ببازی.‌. بنظرم نظر چن تا دکتر خوب و کار بلدو بپرس .. ب ...

منم عین استارترم سردردهای دائمی شدید وکه دیگه حتی درازکشیدنم ازم گرفته شده درس کارزندگیم ول کردم ونابودهرشب ارزو مرگ میکنم ومیگم کاش من بدترین دردهای دنیارو داشتم جزسردرد خانوادم دیگه ازبس دکتر دارو گرفتم وایناا دعوام میکنن به جای رسیدم دردمیکشدم وجیغ داد التماس میکنم ببرینم اورژانس کسی نمیبرتم و بیکارم خداببخشتم که از کارت پدر ومادرم پنهونی برمیدارم مسکن میخرم😔

لعنت به این زندگی که توحسرت یه خواب راحت یه نمازخوندن ویه روز بدون دردموندم 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2706