2752
2734
عنوان

انصراف از دانشگاه لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 99 بازدید | 26 پست
اون موقع میتونم سال بعدش کنکور بدم؟

اره .ترم یک و دو رو حتما باید بری بعدش میتونی هر موقع بخای انصراق بدی و کنکور بدی. بعدش اگه همون سالی که انصراف دادی دباره کنکور قبول شی دولتی  لازم نیست که جریمه بدی ولی اگع قبول نشی و بخای یکسال دیگه هم بمونی باید جریمه بدی

از دانشگاه محل قبولیت. یا هم برو دانشگاه شهرتون قسمت اداری بپرس راهنمایین میکنن

هنوز نتایج نیومده من غمباد گرفتم واقعا نقاشی برامخیلی سخته موندم چیکار کنم از الان نشستم گریه میکنم

دنیا2روزه سخت نگیریم😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره .ترم یک و دو رو حتما باید بری بعدش میتونی هر موقع بخای انصراق بدی و کنکور بدی. بعدش اگه همون سال ...

ترم ۱ و ۲ چقد طول میکشه؟مثلا یهو ۲ ترم ۶ ماه طول بکشه که باز کیه برای کنکور بخونم

دنیا2روزه سخت نگیریم😜
2731
گفتم نمیارم اولویت اخره تو چیو انتخاب رشته کردی ک دوسش نداری

من قبلا از مهندسی ژنیتک گیاهی چیزی نمیدونستم فقط انتخاب کردم که برم دانشگاه .به ترم 5 نرسیدا با گریه انصراف دادم دباره کنکور دادم انشالله امساا پرستاری میارم 

ترم ۱ و ۲ چقد طول میکشه؟مثلا یهو ۲ ترم ۶ ماه طول بکشه که باز کیه برای کنکور بخونم

ترم 1و2 یکسال طول میکشه بعد شما انصراف میدی تا قبل اسفند سال بعد و ثبت نام میکنی کنکورو.و 1402 کنکور میدی

ترم 1و2 یکسال طول میکشه بعد شما انصراف میدی تا قبل اسفند سال بعد و ثبت نام میکنی کنکورو.و 1402 کنکور ...

ینی میشم ۲۰ ساله کتابامم دیگ بدرد خوندن نمیخوره

دنیا2روزه سخت نگیریم😜
منظور از این که کارای کنکور تموم شده باشه چیه؟واقعا اگه ترم ۱ یا ۲ انصراف بدم از کنکور محروم نمیشم؟

منظورم کارای انصراف بود . نه ولی باید خسارت بدی ولی دیگه کنکور اون سال رو به هر صورت نمیدی 

ولی یه راه بهتر هست که شاید جواب بده میتونی به سازمان سنجش درخواست بدی که در انتخاب رشته اشتباهی این رشته رو زدی رسیدگی میکنه و میتونی کنکور سال بعد شرکت کنی . حتما پیگیر باش از طریق سنجش بهترین راهه