2733
2734
عنوان

امروز تو سرم موی سفید دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 50 پست
من ۳۱ یالمه و موهام کاملا جوگندمیه از وقتی باردار شدم رنگ نزدم هر کی میبینه میگه خیلی خوشگله همسرم ...

منم موهای سفیدم داره زیاد میشه دیگه رنگم تا نصفه رفته تصمیم دارم رنگ نکنم ، موهای سفیدم نقره ای هستن دوستشون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳۱

خوبع دیگ 

من ۲۳ ام

ما دیگه اون نوجوونای قدیم نیستیم که با شنیدن سینوس کسینوس خندمون بگیره،      بزرگ شدیم،نه؟:))      ‌‌               ،،،،،، بچه کوچیکا بهمون میگن خاله،عمو. قدمون چند هوا بلندتر شده،دیگه دستمون به کابینت بلندای آشپزخونه میرسه و پامون به گاز و کلاچ...بعضیامون انقدر بزرگ شدن رفتن پی سیگار،بعضیامونم نه،دیدن غم و غصه شون دود کردنی نیست،نشستن خوردنش!    ما دیگه روزای برفی لیز نمیخوریم،        نه که زمینِ یخ زده لیز نباشه ها،فقط یاد گرفتیم باید با احتیاط قدم برداریم که با مخ نریم تو زمین...                    قلبامون چی شد راستی؟؟                                  بعضیامون دل شکستن،خیلیامون دل شکسته ن،بعضیامون دل باخته و بعضیامون دل تنگ...      ما خیلی وقته که دیگه بچه نیستیم،                                           ولی پیر شدیم یا بزرگ ؟؟                           اینه که جای بحث داره.. ....:))
من ۳۱ یالمه و موهام کاملا جوگندمیه از وقتی باردار شدم رنگ نزدم هر کی میبینه میگه خیلی خوشگله همسرم ...

خوش بحالت شوهرت راضیه شوهر من امروز دید ناراحت شد گفت موهات سفید شه من دق میکنم

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
2731

نمیدونم چرا یاد محمد رضا غفاری افتادم اومده بود تو دورهمی مهران مدیری بهش گفت کل موهات سفید اونم گفت از ۱۹ سالگی شروع شد اون کل موهاش سفید🤣 باز مال تو که خوب استوری گذاشته بود یعنی ناجور بودا تو میگی ناجور من میگم ناجور🤣🤣

منم جلو موهام‌کلا سفید شدن همیشه قایمشون میکردم دیشب شوهرم دید گفت واااای موهات چرا سفید شدن انقد ...

من به شوهرم همش طعنه میزنم پیرم کردی😂

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
نمیدونم چرا یاد محمد رضا غفاری افتادم اومده بود تو دورهمی مهران مدیری بهش گفت کل موهات سفید اونم گفت ...

نه من یدونه تازه پیدا کردم

آخه فک نمیکردم اینقد زود بگذره عمرم

۳۱

من ۱۷ سالمه 

۸,۷ تایی دارم 

خوب موندی ک...

شازده کوچولو گفت : از کِی اوضاع بهتر میشه؟!                      روباه گفت: از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره🎶  اگر دیر جواب میدم به این خاطره که زیاد آنلاین نمیشم و اعلاناتم رو چک نمیکنم🙏🏻🧡

من 18 سالگی داشتم الان کلا موهام سفید رنگ حنا رنگی میزارم ولی شوهرم میگه چرا رنگ میزاری اون از اولش عاشق رنگ موهام بود الانم سفید شده دوس داره مخالف رنگه

بر جمال محمد و آل محمد و روح پاک حضرت فاطمه صلوات
2706