2737
2739
عنوان

سلام دانش آموزا😍💓🌈🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 191 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فیزیک،زیست،شیمی،ریاضی  کلا نخوندم  میخوام همین چهارتاروبخونم فقط روزی چهارساعتـ..

کتاب تست و کمک درسی داری؟

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
اسی جون من دارم میرم یازدهم تجربی از دهمم هیچیی بارم نیس اما تصمیم دارم بقیه رو بخونم به نظرت امیدی ...

چی میخوای ؟

پزشکی دندون مامایی پرستاری هوشبری دقیقا چی؟؟

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
2728
چی میخوای ؟ پزشکی دندون مامایی پرستاری هوشبری دقیقا چی؟؟

فعلا معلوم نیس ولی خوب اول از همه میخوام تو کنکور رتبه مورد دلخواهم بیارم تا بعدش ببینم خدا چی بخواد

خدایا فقط خودم و خودت میدونیم که چه کارایی برام کردی... پس شکرت واقعا شکرت🌻💜
فعلا معلوم نیس ولی خوب اول از همه میخوام تو کنکور رتبه مورد دلخواهم بیارم تا بعدش ببینم خدا چی بخواد

خب ببین با رتبه ۵۰۰۰۰ هم قبولی با رتبه ۲۰۰۰ هم قبول رتبه دلخواهتو بگو ببینم میتونی یا ن😂💖

خب ببین با رتبه ۵۰۰۰۰ هم قبولی با رتبه ۲۰۰۰ هم قبول رتبه دلخواهتو بگو ببینم میتونی یا ن😂💖

خب همون 2000

خدایا فقط خودم و خودت میدونیم که چه کارایی برام کردی... پس شکرت واقعا شکرت🌻💜
خب همون 2000

اگربشینی دهمو بخونی ، کلاس خصوصی بری یا آنلاین کلاسهای خیلی خوب استاد هارو ببینی و کتاب تست داشته باشی و یازدهم رو حساااابی بخونی و دوازدهم کنکور برای آشنایی با شرایط کنکور بدی ، و تلاش و ارادت ۱۰۰ باشه میتونی

2738
نه نمیدونم باید چه کتابی بگیرم پارسال اصلا درس نخوندم

امشب بیا تاپیکم ساعت نه ، برنامه ریزی میکنم برا هرکی بخواد

سلام ارغوان جان خوبی؟میشه کمکم کنی😓

الان مدارس باز شده و غیر حضوری میخونم اما امتحان باید حضوری بدم و این منو خیلی میترسونه😭

مشکلم اینکه نمیتونم درسای حفظی رو بخونم و اصلا نمیره تو مغزم الان هدیه باید حفظ کنم اما هر چی میخونم نمیره تو مغزم میشه بگی باید چیکار کنم☹ممنون

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:)