2737
2734
عنوان

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک

| مشاهده متن کامل بحث + 2406 بازدید | 441 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
رانا جون چون توافق کتبی یا قرارداد مکتوب نداری یا بعبارتی دلیلی بر تعهد طرف به نگهداری و آرشیو فیلم و عکس نداری شکایتت نتیجه بخش نیست,ضمن اینکه بر فرض اثبات تعهد طرف هم موضوع جنبه حقوقیه و کیفری نیست. ضمنا شما می توانی موضوع را با اتحادیه مربوطه هم در میان بگذاری
با سلام شوهر من یه آدم شدیدا ناسازگاره،تو دعوا بددهنی میکنه،تهدید،کتک همه کاری میکنه خلاصه.دو ماهه بچه دار شدیم و اخلاقش همونجوریه محیط خونه رو واسه بچه متشنج میکنه واقعا دیگه طاقتشو ندارم میخوام وسایلمو جمع کنم و برم.به نظرتون کار درستیه؟از لحاظ قانونی اون چه کارایی میتونه بکنه؟و من چه کارایی؟بچه تا چند سال با من هست؟در ضمن حق طلاق با منه.خواهش میکنم هر کاری میشه کرد رو بهم بگین.من پیام های فحاشی و تهدیدش رو هم نگه داشتم
من درد میکشم...تو اما چشمهایت را ببند...سخت است ببینم میبینی و بیخیالی...!
2738
سلام شما می تونی ضمن استناد به پیامکها یا در صورت داشتن شهود به استناد آن شکایت فحاشی ، توهین و ...مطرح کنین و اگر هم دعواتون منجر به ضرب و جرح شد ضمن تماس با 110 شکایت در دادسرای حوزه منزل مطرح و با دستور مرجع قضایی به پزشکی قانونی مراجعه کنین و سعی کنید همسایه ها هم در جریان و شاهد موضوع قرار گیرند. در خصوص ترک منزل هم احتیاط کنید چون ممکنه دعوی الزام به تمکین مطرح کنه و اونموقع شاید نتونین به راحتی عدم امنیت خودتون اثبات کنی و محکوم بشین ، لذا اگر بتونین در منزل صرفا حضور فیزیکی داشته یا حداقل روزها بیرون بیرون باشید و در عین حال امور قانونی مثل مهریه را مطالبه قرار بدید بهتر باشه اگر منظورتون وکالت طلاقه سادتر میشه اجراش کرد و اگر بعنوان شرط مندرج در عقدنامه است روالش طولانیه اگه اطلاعات بیشتر خواستین با خود آقای شاه صاحبی (وکیل)تماس بگیرین یا به دفترشون مراجعه کنین
سلام می تونی با ارائه پرینت پیامکها یا به استناد شهادت شهود شکایت فحاشی ، توهین و ...مطرح کنین و اگر هم دعواتون منجر به ضرب و جرح شد ضمن تماس با 110 شکایت در دادسرای حوزه منزل طرح و با دستور مرجع قضایی به پزشکی قانونی مراجعه کنی و سعی کنی همسایه ها هم در جریان و شاهد موضوع قرار بدی. در خصوص ترک منزل هم احتیاط کن چون ممکنه دعوی الزام به تمکین مطرح کنه و اون موقع شاید نتونی به راحتی عدم امنیت خودتو ثابت کنی و محکوم بشی ، برای همین اگه شه در منزل طاقت بیاری یا صرفا حضور فیزیکی داشته باشی یا حداقل روزها بیرون باشی و در عین حال امور قانونی مثل مهریه را مطالبه قرار بدی بهتر باشه اگر منظورت وکالت طلاقه سادتر میشه اجراش کرد و سریع انجام میشه اگر بعنوان شرط مندرج در عقدنامه است روالش طولانیه و حضانت هم تا 7 سال با خودته اگه اطلاعات بیشتر خواستین با خود آقای شاه صاحبی (وکیل)تماس بگیرین یا به دفترشون مراجعه کنین
خانم مهستی سلام حتماً باید ضمن دادخواست اصلی مهریه درخواست تامین خواسته هم بدید تا امکان توقیف اموال میسر بشه هرچند یک باب خانه مورد نیاز طرف یا ودیعه اجاره جزو مستثنیات دین و بر فرض توقیف احتمال رفع آن وجود داره و در مورد طلاق هم باید دلیل محکمه پسند داشته باشی و صرف ادعا کفایت نمی کنه ، دلایلی چون حکم کیفری محکومیت طرف یا اثبات بیماری و یا شهادت شهود اگه اطلاعات بیشتر خواستی با شماره زیر تماس بگیر خود آقای شاه صاحبی پاسخگو هست 09123461722-09198031922 77200165-77270409
2706