2752
2734
سلام . من 25 مهر امپول hcg زدم. دیروز روز اول پریودم بود اما نشدم. از دل درد و کمر درد و حالت تب و لرز و فشار خون پایین امروز رفتم آر خون دادم بتا 138 بود. بی بی چک منفی بود. بردم پیش دکترم. اونم گفت باید آزمایشو دوباره چهار روز دیگه تکرار کنی. چون شاید مثبت کاذب باشه و مربوط به امپول باشه.
امضا قبلی: خیلی وقته که دلم مامان شدن میخواد میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد و آل محمد ممنونم امضا جدید: با توسل عاجزانه به حضرت قمر بنی هاشم(ع) در روز عاشورا و اینکه قول دادم حسینی و هیئتی تربیتش کنم، بعد از 4 روز خواب دیدم که گفتن حضرت قمر بنی هاشم(ع) بهت نی نی دادن که سالمه... و جواب آزمایشم مثبت بود. لطفا برای مامان شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستید.
من هم روز پری ١٩٦بود بتام فکر میکردم مثبت کاذبه اما دکترم گفت مثبت وا راجب اون یکی تایپکت من تا موعد پری یعنی ١٧روز بعد زدن امپول درد داشتم دفعه اول که ١٧روز بعد پری شدم دفعه دوم ١٧روز بعد از مثبت شد ،کلا اثر امپول تا ١٧روز بعده مطمن باش اگه حامله نباشی ١٧الی١٨روز بعد پری میشی اینو فوق تخصص نازایی به من گفت
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم از همگی
امضا قبلی: خیلی وقته که دلم مامان شدن میخواد میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد و آل محمد ممنونم امضا جدید: با توسل عاجزانه به حضرت قمر بنی هاشم(ع) در روز عاشورا و اینکه قول دادم حسینی و هیئتی تربیتش کنم، بعد از 4 روز خواب دیدم که گفتن حضرت قمر بنی هاشم(ع) بهت نی نی دادن که سالمه... و جواب آزمایشم مثبت بود. لطفا برای مامان شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستید.
سلام دوستان. از اونجابی که تایپیکای نصفه نیمه رو دوست ندارم. اومدم بگم فردا میرم آز خون برای بار دوم. دعام کنید.