2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم بی علت بود الانم هست وز سوت نبض از اردیبهشت ماه تا الان😞

چه جالب 

شماسابقه عفونت قارچی ذاشتید؟؟

سی تی یاام ارای شدی؟

گوشتون به آب وصدا حساس نیست؟؟

من سابقه عفونت قارچی دارم ۸ساله بعدساکشن کردم چندسال ولی سه ساله دیگ ترشح ندارم ساکشن هم نکردم گوشم باااب دردمیگرفت 

به صداهم حساسیت نشون میدادم همون گوش راستم فقط اینطوریه کاهش شنوایی توفرکانس بالا دارم 

علایم درده دردشبانه روزی امونموبریذه حتی یک ثانیه وا نمیکنه 

قبلا میومدمیرفت

الان ازاخرای مرداددردم شروع شده تاخوداذرازاذرماه تاالان هم ۴روزشدید۳روزمتوسط روبه شدیداب شدم ازدردش 

هرچقدر دکترمیرم بیفایده ست میگن هیچی نیست ولی سی تی وام ارای ندادم 

فقط باسلکسیب ۲۰۰دوباردرروزاروم شدم من سابقه ی دردای طولانی وعجیب دارم یبارتوکتف یبارتوجناغ همشون چندین ساله هستند ولی این گوش دیگ بدترازهمه دردایی بودم داشتم 

تواین چندماه فقط این یکماه اخر۳بارسوت کشید 

شمادرداتون چجوریه ؟خیلی زیاده هردوگوشته؟میشه یکم بگی برام 

هندزفری میزدی؟

شمااسترسی هستی؟

وخدایی که بشدت کافیست
چه جالب  شماسابقه عفونت قارچی ذاشتید؟؟ سی تی یاام ارای شدی؟ گوشتون به آب وصدا حساس نیست؟؟ م ...

آره من استرسی هستم شدید  و نزدیک ده سال هندزفری با صدای وحشتناک گوش دادم تو اردیبهشت یه رعدوبرق شدید زد من حیاط بودم از شبش من اینجوری شدم 

شما یه اکوی قلب هم بده لطفا

برای دردت هم دنبال روشهای گیاهی هم برو حتمن چون خودت میگی ک دکترا نتونستن کاری کنن

ببین کلی روش باید امتحان کنی یهو دیدی به یکیش جواب داد 

همین کپسولی که میگی به من هیچ تاثیری نذاشت

آره من استرسی هستم شدید  و نزدیک ده سال هندزفری با صدای وحشتناک گوش دادم تو اردیبهشت یه رعدوبرق ...

اکودادک عزیزم من مشکلات قلبی وتپش واریتمی هم دارم که اون خودش بحثش جداست کلی درگیرم بااون 

ولی این گوش خیلی عذابم میده

شمادردتون چجوریه یکسره هست یامیادومیره؟نوارگوش اینادادین ؟

وخدایی که بشدت کافیست
اکودادک عزیزم من مشکلات قلبی وتپش واریتمی هم دارم که اون خودش بحثش جداست کلی درگیرم بااون  ولی ...

ماله من درد نیست سوت و وز ونبضه 

از اعصاب و قلبمه فک میکنم 

دردش یه ثانیه میگیره

سوت و نبض همیشه هست

منم مشکلات قلبی شمارو دارم فک کنم از همونه من یجا خوندم که باعث سوت گوش میشه