2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ... منم از یس نتیجه گرفتم واقعا حاجتم برآورده شد کلا اثرش فوق العادس اما با یه سری شرایط انجام میدم ... بعد از نماز صبح و با وضو و با توجه به معنی بخونید. قبل و بعدش 14 تا صلوات بفرستین و به حضرت زهرا تقدیم کنید.آخر بعضی آیات مبین داره بعد از هر مبین حاجتتون رو بخواین و یکبار هم آخرش... البته یدونه هم المبین داره که بعد از اون لازم نیست حاجت بگین. 

سوره یاسین فوق العادس چون کلی فرشته موکل داره که بی نهایت مهربونن و مثل شما دنبال کاراتون میرن و بهتون کمک میکنن. ولی اگه شروع کردین دیگه سخته یس رو ترکش کنید چون معتادش میشین و به حالی که بهتون میده خو میگیرین و حتی سوره رو حفظ میشین... من چند بار ول کردم ولی دوباره برگشتم چون فرشته هاش طوری ان که باهاتون دوست میشن حتی اگه خیلی گناه کار باشین مثل من. امیدوارم هممون به حاجت هامون برسیم و معتادش بشیم.

2731

سلام.من تازه عضو این سایت شدم.

من یک بار ختم سوره یاسین رو خوندم و ب فاصله کوتاهی حاجت گرفتم.یک ماه پیش دوباره شروع کردم ک بخونم ولی متاسفانه دوبار ک اقدام کردم ، هردوبار بهم خورد چون فراموش کردم.ولی ب امید خدا فردا ک عاشوراس شروع میکنم ان شاالله امام حسین کمکم میکنه.

سلام.من تازه عضو این سایت شدم. من یک بار ختم سوره یاسین رو خوندم و ب فاصله کوتاهی حاجت گرفتم.یک ماه ...

سلام عزیزم

چجوری از سوره یس حاجت گرفتی؟

حتما باید بعد کلمه مبین ذکرها رو باید گفت؟

و همینطور دعای اخرشو؟

یا نه فقط با چهل روز خوندن سوره یس بدون ذکرهای دیگه حاجت روا شدی؟

الهی و ربی من لی غیرک

سلام دوستان من قبلا فقط حدود چهل روز شاید بیشتر فقط سوره رو خوندم و حاجت گرفتم الان برای حاجت خیلی مهم و سختی چله گرفتم و حضرت عباس رو واسطه کردم دو رکعت هم نماز میخونم و درنیت نماز امام حسن رو‌ واسطه درگاه الله و امام حسین علیه السلام و حضرت عباس میکنم ک کربلا طلبم کنن کمتر از ی هفته ک نماز روز خوندم فهمیدم شوهرم میخاد سوپرایزت کنه ک ببرتم کربلا با آین ک از چله و نمازم خبر نداشت هنوزم میخونم هم یاسین هم نماز،ختم یاسین اول ۱۰۰ تا صلوات باید خواند ولی من ۲۰ تا میخونم قسمت هایی ک مبین داره و آیه ۴۰ هم و آیه هم ۵۳ هم ب قاضی حاجات عرض حاجت کنیم و ایه۵۸ سلام قولا من رب الرحیم را ۳۴ یا ۱۴ بار بخونیم  و بگوید سبحان المفرج عن کل محزون سبحان المخلص عن کل مشحون سبحان المنفس عن کل مدیون سبحان العالم عن کل ممنون سبحان من جعل خزائنه‌ بین الکاف والنون سبحان من اذا آراد شیئا أن یقول له کن فیکون فسبحان الذی بیده ملکوت کل شی و الیه ترجعون سپس گوییم اللهم افتح لی ابواب رحمتک و ابواب خزائنک بحق سورة یس و بفصلک و کرمک یا ارحم الراحمین سپس ۱۰۰ مرتبه گوید یا مفرج الهم

انشاءالله بحق سوره یاسین حاجت همه برآورده شود و حاجت منم ب حق امام حسین حضرت عباس و دعای شما برآورده شود واسه زندگیم دعا کنین دعا کنین زندگیم درست بشه خیلی سختی کشیدم و مشکل دارم انشاءالله هیچکدومتون غم نبینین و همه حاجت روا بشن سر نمازتون وقت یس خوندن هروقت دلتو ب خدا نزدیک شد برا منم دعا کنین،التماس دعا 

2740
سلام ... منم از یس نتیجه گرفتم واقعا حاجتم برآورده شد کلا اثرش فوق العادس اما با یه سری شرایط انجام ...

سلام گلم

خدارو شکر همیشه حاجت روا باشی ان شاالله

میشه لطفا بگی کدوم مبین هست که نباید یا لازم نیست حاجت را بگیم؟

و اینکه نباید گفت یا دل به خواه میشه گفت و یا نگفت؟

و اینکه من خیلی حاجات مهم و فوری دارم، به نظرت باید برای تک تک

حاجت هام ختم جدا بگیرم، 

یا همه حاجاتم را سر هر مبین دونه دونه بگم با یک ختم،

ویا با یک ختم سر هر مبین بگم جمیع حاجات

کدوم درست و بهتره  به نظرت 

خواهش میکنم حتما زود بی زحمت جوابم رو بده خیلی ممنونم گلم

منتظرتم🌺🌹🌟💫💓

من اذر ماه ۹۹ یعنی پارسال سوره ی یس رو به نیت ۴۰ روز شروع کردم و خدارو هزار مرتبه شکر به ۲۰ روز نکشید یه سری از مشکلات مالی خانوادم حل شد با اینکه جزو حاجتم نبود و به صورت خیلی باورنکردنی یه پولی اومد تو حسابم که تونستم باهاش یه ماشین صفر بخرم همون ماشینی که همیشه ارزوشو داشتم خدا بهم هدیه داد و به هیچکس نمیگم خریدمش میگم هدیه خداست 

حاجتمو که واسش چله یس خوندم اسفندماه ۹۹ خدا بهم داد 

هرچی بخوای بهت میده فقط باورش داشته باش امکان نداره بری سمتش و از خودش بخوای و بهت نده 

جدا از حاجت حال روحی ادم خوب میشه بعد خوندنش حس سبکی داری 

انشالله همتون حاجت روا بشین از خداوند براتون نور و عشق میخوام 🕊🌹

سلام . خوش به سعادتتون ، من یادم نمیاد به جز یه مورد دعایی کرده باشم و براورده شده باشه ، چه برای خو ...

عزیزم ممکنه که سوره یا دعا ردو اشتباه میخونی سعی کن چند بار همراه قاری بخونی تا خوب یاد بگیری و اینکه برای حاجت روا شدن نخون منظور نگو که من اینو میخونم حاجت روا بشم بگو خدایا من این ختم رو انجام میدم تا به آرامش برسم و الهی اگر به مصلحت هست حاجتم رو روا کن و اگرم نیست اونو برای من مصلحت قرار بده

2706