2733
2739
عنوان

بانک رسالت

| مشاهده متن کامل بحث + 49234 بازدید | 150 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این بانک موسسه نیست

کاملا معتبره دیگه؟ تائیدیه بانک مرکزی رو داره 

والا گفت میزان ترسیدم

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)
2731
عزیزم ماهم اصفهانیم 

عه😍😍😍خب چه بهتر

چنتا شعبه داره تو اصفهان چون تو سایتش که میرم اصن جیزی نیست اون افتتاح حساب حتما باید مراجعه حضوری داشته باشم؟؟ 

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)
عه من چرا شنيدم دو ماه😑🤦🏻‍♀️ اون افتتاح حسابم سوالما پرسیدم لطف میکنی جواب بدی؟ 

افتتاح حساب و اکثر کاراش اتفاقا غیر حضوری.

اکثر شعباتش بستن و بیشتر کارا اینترنتی.

پولتون میمونه و میانگین زمان و مقدار پول میگیرن.

تقریبا ۴ ماه، برابر پولتون میدن.

در کل وامش چون سود نداره، خیلی خوب و واقعا پربرکت.

نه خیلی وقته دیگه بانکه شرایط خوبیم داره سرشون خیلی شلوغه

6ماه باید پولتو بذاری توی بانک بعد دوبرابرش وام میدن؟ اقساطش چند درصده چند وقتس؟ 

2740
کاملا معتبره دیگه؟ تائیدیه بانک مرکزی رو داره  والا گفت میزان ترسیدم

عزیزم پرسیدم ازشون بروتوسامانه ی mرسالت بعدحتما آدرستم درست بده دیگه کارااینترنتی شده درضمن بانکه رسالت روبزرگترین شرکتها ی دولتی وخصوصی باهاش کارمیکنن پس نترس😉

افتتاح حساب و اکثر کاراش اتفاقا غیر حضوری. اکثر شعباتش بستن و بیشتر کارا اینترنتی. پولتون میمونه و ...

اره شعبه شهر مارو هم بستن واسه همین میگم. کاش بتونم غیر حضوری افتتاح حساب کنم

6ماه باید پولتو بذاری توی بانک بعد دوبرابرش وام میدن؟ اقساطش چند درصده چند وقتس؟ 

عزیزم مثلا ۱۰تومن بزاری ۱۰تومن بهت میدن بایک سال بازپرداخت ولی اگه ۲ساله بخوای میشه ۵تومن دوساله وامشون ۲درصد با۴درصدکارمزده

این بانک قرض الحسنه هستش. موسسه نیست من خودم دو بار وام گرفتم

اقساطشون چندماهست؟چند درصده؟ 

برفرض اگر 200میلیون وام بگیری حدود چند میلیون باید برگردونی؟؟ 

اره شعبه شهر مارو هم بستن واسه همین میگم. کاش بتونم غیر حضوری افتتاح حساب کنم

خیلی وقت اینترنتی، زنگ بزن همون ۴۷۴۷.

فکر کنم شما ۰۲۱ هم باید بگیری.

کلا اینترنتی.

ولی دو برابر نمیدن.

سقفش قبلا ۵۰ میلیون بود.

حدود ۴ ماه بمونه، اگر پول بیشتری بزاری میتونی ماه های اقساط بیشتر کنی.

در کل گفتم پولش شاید کم ولی بابرکت. چون کلا تو سیستمش سود نداره.

نه به پول مردم سود میدن و نه وامشون سود داره.

فقط ۲ درصد کارمزد داره

عزیزم مثلا ۱۰تومن بزاری ۱۰تومن بهت میدن بایک سال بازپرداخت ولی اگه ۲ساله بخوای میشه ۵تومن دوساله وام ...

مرررسی عزیزم

واسه این وام گرفتن چندماه باید از افتتاح حسابم گذشته باشع؟ 

مثلا بعد دوماه چقدر وام. میدن (چند برابر منظورمه) یا چمیدونم بعد 6ماه که گفتن چند برابر میدن.. 

با فرض سپرده 100میلیونی

2706