2737
2734
عنوان

دیشب این استوریو گذاشتم امشب شوهرم برام خرید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1663 بازدید | 77 پست

نوش جان💚عشقتون پایدار😍

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

چندسالتع؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ اخ مث منی دهنشو سرویس کردم بدبخت

دیشب ساعت سه نصفه شب پیامش دادم هوس همبر کردم با دوغ محلی گفت ناموسا بگیر بخاب از کجام بیارم اینوقت شبی .ولی وقتی پیششم روم نمیشه بهش بگم هوس مثلا فست فود کردم یا هرچی   

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2728

عزیزم یه چیزی بهت بگم انشالله که همیشع خوشحال وشاد وخوشبخت باشی ولی همیشه سعی من شادیتو واسه کسی تعریف نکنی اینو دارم دوستانه میگم بهت هیچ موقع جلو هیچکس از خوبیا شوهرت از خوشبختیت تعریف نکن خواهش میکنم ازت بخاطره خودت میگم گلم

2740
عزیزم یه چیزی بهت بگم انشالله که همیشع خوشحال وشاد وخوشبخت باشی ولی همیشه سعی من شادیتو واسه کسی تعر ...

چشم گلم خودمم میدونم دارم رو خودم کار میکنم

کاربرکوردم🇭🇺☀
2706