2733
2734
دیگه باید شوهرت پشتت باشه من شوهرم اصلا اجازه نمیده خانوادش بهم چپ نگاه کنن حقا که اونام کاری ندارن ...

خوشبحالت واقعا من به ظاهر حساس نشون نمیدم ولی خودخوری میکنم شوهرم یبار پشتم دراومد مادرش ازخونه انداختش بیرون گفت برو گمشو! کلا مادرش همش مظلوم نمایی میکنه میخواد بچه هاش دورش باشن زودم گریه میکنه!!! خدا نگذره ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت واقعا من به ظاهر حساس نشون نمیدم ولی خودخوری میکنم شوهرم یبار پشتم دراومد مادرش ازخونه اندا ...

بندازه بیرون زنیکه خر یکاری کن قهر کنن باهات بخدا راحت میشی شوهرتم که نمیتونه کاریت کنه شاید یکم غر غر کنه اما آخرش درست میشه 

پسرم💙 تو تکه ای از بهشت هستی که تو قلب و جان من فرود آمدی عاشقانه دوستت دارم👼
بندازه بیرون زنیکه خر یکاری کن قهر کنن باهات بخدا راحت میشی شوهرتم که نمیتونه کاریت کنه شاید یکم غر ...

فعلا که قهرن همشونم میدونن که از موضوع خبر دارم مادرشوهرم چیا گفته فقط برادرشوهرم میاد سر میزنه گاهیم با بچه خواهرشوهرم میاد کلافم میکنه بچه تا بره بهانه دلتنگی داییشو میگیره مثلا!!!😒

کاش میشد میرفتم یه شهر دیگه حداقل ارامش داشتم

2731
فعلا که قهرن همشونم میدونن که از موضوع خبر دارم مادرشوهرم چیا گفته فقط برادرشوهرم میاد سر میزنه گاهی ...

چی بگم خواهر گیر کردی خدا صبرت بده 

پسرم💙 تو تکه ای از بهشت هستی که تو قلب و جان من فرود آمدی عاشقانه دوستت دارم👼