2737
2734
یک رژ لب بهم معرفی کنید که وقتی روی لب میزنیم طبیعی به نظر بیاد چه شماره ای و چه مارکی بگیرم ؟
دوامش زیاد باشه بعداز یه مدت ماسیده نشه
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان
خط مداد که زیز چشمام میزنم رنگش پخش میشه زیر چشمام سیاه میشه مداد چشم چه مارکی بگیرم که زیر چشام سیاه نشه؟
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همیشه خط لب برا کل لبم استفاده می کنم و لبام خیلی خوش فرم تر از وقتی که رژ میزنم میشه

یه رژلب با مارکMHE گرفتم که مایست ولی وقتی میزنی رو لب مات میشه و موندگاریش عالیه و هر چی هم بخوری پاک نمیشه
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2738
من خودم رژبراق دوست ندارم به نظرم رژای مات خیلی طبیعی ترن
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
من برا زیر و توی چشمام مداد طوسی استفاده میکنم رنگ چشمام رو روشنتر میکنه
خواهر شوهرم رژلب مدادی مونالیزا گرفته بود رو لبش خیلی خوشگل و طبیعی بود
مداد چشم گاش خیلی عالیهGosh
نوبا هم برای رژ خیلیییییییی خوب و طبیعیه nouba
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2706