2733
2734

چرا تو فرهنگ ما اینجوری ک زن اگر مردش قهر کرد باید صبوری کنه،حالا حتی حق رو هم همه به من میدن...ولی کتک ک زده هیچ میخواد طلاق هم بده منو...نشسته به داداشش گفته من زدمش ولی اون رگ خواب منو بلد نیست..بدرد نمیخوره...دارم دق میکنم...آخه آدم هی بخودش میگه مگه من چی کم گذاشتم...

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش

خب طلاق بده واقعا میخوای باهاش زندگی کنی؟ با حیوونی که دست به زن داره؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رگ خواب ؟؟؟؟؟

دعواتون سر چی بود مهریت چقدره گلم

فاصله خوشبختی با من خیلی کوتاه است امیدوارم زودتر خوشبختی را در آغوش بگیرم🌺🌺🌺  نقش هستی نقشی از ایوان ماست /  خاک و آب و باد سرگردان ماست🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️
خب طلاق بده واقعا میخوای باهاش زندگی کنی؟ با حیوونی که دست به زن داره؟

آخه زندگی مگه کشکه..مگه دلم سیم کارته راحت عوضش کنم،از یه آدم خیانت دیده وضعیتم بدتره...حس میکنم کارش فرقی نداره با خیانت

2738
چرا تو بمیری ؟ ان شا الله اون شوهر نامرد عوضیت به روزی بیوفته که روزی هزاااار بار آرزوی مرگ کنه.. بر ...

با داداشش صحبت میکنم هر روز اونم باهاش حرف میزنه..ولی گفت ک شوهرم کینه ای هست و لج کرده...الان اصلا کاری به شوهر نامردم ندارم،ولی دلم برای خودم میسوزد

آخه زندگی مگه کشکه..مگه دلم سیم کارته راحت عوضش کنم،از یه آدم خیانت دیده وضعیتم بدتره...حس میکنم کار ...

دیگه خودت میدونی اسی ولی حس میکنم تو عقدتونم اینطوری بوده و تو کوتاه اومدی که کار به اینجاها کشیده . زندگی کشک نیست دل سیم کارت نیست ولی مردی که شعور نداره و دست به زن داره هرگز درست نمیشه نتیجه ش میشه طلاق با یه بچه در اینده یا زندگی به سبک مرده ها به خاطر بچه ها

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

تو عصبانیت یه حرفی زده 

دادگاه ها درسته طرفدار اقایون هستن 

ولی اگر درخواست طلاق از طرف مرد باشه پدرش درمیاد 

باید تا اخر مهریت رو بده تا وقتی زندس 

حالا رگ خوابش چی هست بگرد پیدا کن

2706