2737
2739
سلام بچه ها من چند بار کرفس گرفتم شاید باورتون نشه ولی دیرپز بود و اصلاااااااااااا نمیپخت حتی توی زودپز هم ریختم.....دیگه از کرفس گرفتن بخاطره اون همه دردسر پاک کردن شستن ....بعد هم دیرپز بودن و خراب شدن غذام.... حالا چون شوهرم دوست داره کرفس گرفتم حالا میخوام ببینم شما چجوری کرفس رو فریز میکنید دوستم میگه باید کرفس رو یه روز خیس بکنی توی اب تا پر اب باشه برای خورشت.....این درسته شما هم اینکارو میکنید؟
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
من کرفس تازه را میشورم و خرد میکنم . سرخ میکنم بعد نعنا جعفری هم سرخ میکنم . باهم قاطی میکنم و سرخ شدشوفریز میکنم
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
موقع انتخاب کرفس باید تازه هاشو انتخاب کنی . اون کلفتی ته را هم 2 قسمت کن بعد خرد کن
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
2738
من که ریز میکنم نگینی میشورم فریز میکنم.... نمیدونم ولی تا حالا مشکل دیر پز بودن نداشتم با کرفس... تو سوپ دخترمم میریزم درسته که له نمیشه ولی خوب سفت هم نیست
نبض زندگی ما آیلین جونم.
من بخار پز میکنم بعد بسته بندی میکنم (با اب کم میزارم میپزه )
اللهم عجل لویک الفرج,,,,,,,,, اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجّل فرجهم........"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبی بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ" دریاب این دل را...