2733
2739
عنوان

چی پیشنهاد میدین برای یه حال خوب؟

125 بازدید | 19 پست

لطفا همگی نظر بدید

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی ازدواج کردی؟

پیاز داغو دیدن تا پیشش وایسادی مستقیم زل میزنه تو چشمات میگه نمیپزم نمیپزم نمیییپزم ی دیقه ولش میکنی میری میای میبینی سوخته میگه خو تقصیر خودت بود حواست بهم نبود سوختم 😑😑
این تصاویر رو ببین حالت خوب میشه  می فهمی امید و زندگی ینی چی ✅ https://www.ninisite.com/discu ...

واقعا خوب بود

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
اسی ازدواج کردی؟

نه چطور؟

2738

انشالله😍

واقعا خوب بود

اگه ازدواج نکردی خب پس کارت اسون تره 

ی روز بدون محدودیت با بهترین رفیقت برو بیرون اهنگ بخون بلند بلند قدم بزنید بدویید هرکاری که بنظرت الان حالتو خوب میکنه انجام بده 

پیاز داغو دیدن تا پیشش وایسادی مستقیم زل میزنه تو چشمات میگه نمیپزم نمیپزم نمیییپزم ی دیقه ولش میکنی میری میای میبینی سوخته میگه خو تقصیر خودت بود حواست بهم نبود سوختم 😑😑
اگه ازدواج نکردی خب پس کارت اسون تره  ی روز بدون محدودیت با بهترین رفیقت برو بیرون اهنگ بخون ب ...

تایم درسیم تا ساعت ۵:۳۰عصره بله واسه امروز یه ایده میخواستم... بیرون رو خیلی وقته دوست دارم برم ولی خب باز هم خیلی وقته محدودیت تو رفت و امد بوجود اومده کرونا #  

2706