2752
2734
عنوان

خواهشا بیایین کسایی که مامان شدین و کسایی که هنوز نشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنیدم میگفتن سی دقیقه که ؟ 

بستگی به شخصی داره که واست انجام میده و سرعت عملش

من که ته بدشانسی بودم ،دستگاه را زده بود داخل واژن بعد گوشیش زنگ خورد ،منو ول کرده بود گوشیش را جواب میداد ،منم داد زدم بیا اینا درش بیار 

خدایا شکرت   
2731
کدوم شهری؟ من با اینکه شوهرم سالم بود شربت خرنوب از عطاری گرفتم و دادم بهش خورد زمان تخمک گذاری ک ...

چقدر کامل و خوب 

مرسی ک وقت گذاشتی اینهمه نوشتی

این دارو و پودر رو اینا بدون تجویز پزشک بخوریم اشکال نداره

من تصمیم گرفتم از امروز برم ورزش یا پیاده روی ی فکری بکنم 

چه خوب  خوب دیگه پیگیری نکردی که طبیعی باردار شدی

نه چون میخواستیم اسباب کشی کنیم کلا بیخیال شدم گفتم بریم جای جدید جا بیفتیم بعدش. روز قبل از اینکه کامیون بیاد داشتم آخرین وسایل رو جمع میکردم رسیدم به یک بسته نوار بهداشتی با خودم گفتم لازمم میشه بذارم دم دست یا حالا نه بذارم ته چمدون؟ رفتم تقویم نگاه کردم ببینم موعدم کی میشه دیدم ای بابا الان باید تموم هم شده باشه که پس کو؟ کارتن و چسب و همه چیو ول کردم پریدم یه بی بی چک خریدم و با اینکه نزدیک ظهر بود سریع دوخط شد.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
نه چون میخواستیم اسباب کشی کنیم کلا بیخیال شدم گفتم بریم جای جدید جا بیفتیم بعدش. روز قبل از اینکه ک ...

وای چه خوب 

اصلا حواست نبوده 

همه میگن موقعی ک اصلا به فکر نیستی میشه 

ان شالله ک برای من و همه منتظرا هم ب زودی بشه من خیلی غصه میخورم

چقدر کامل و خوب  مرسی ک وقت گذاشتی اینهمه نوشتی این دارو و پودر رو اینا بدون تجویز پزشک بخوری ...

خواهش میکنم

خیلی کار خوبی میکنی پیاده روی خیلی خوبه

البته از روز ۱۲ سیکل دیگه پیاده روی نکن ،خوب نیست 

منم دکترم اینا را تجویز کرد

و من به تجویزش و مار بلدیش ایمان داشتم و دارم

از دکترت سوال کن ببین می‌نویسه واست

احتمال زیاد اگه بگی قبول می‌کنه 

چون واقعا مفیدن

خدایا شکرت   
بستگی به شخصی داره که واست انجام میده و سرعت عملش من که ته بدشانسی بودم ،دستگاه را زده بود داخل ...

و چقدر نسبت ب ماها ک زیردستشونیم بی توجهن 

من رفتم ای یو ای دردم گرفت ولی هیچی نگفتم اشک میریختم یواش تو دلم میگفتم غلط کردم اومدم اصلا بچه نخواستم

بعدش زخم شدم و خون میومد 

وقتی میخواستم برم ب دکتر گفتم دلم درد میکنه طبیعیه ؟ گفت اره با این بلاهایی من سرت اوردم 

هر کار میکرد نمیشد میگفت دهانه یا لگن خیلی تنگه نمیدونم چطوری بود نمیتونست 

خواهش میکنم خیلی کار خوبی میکنی پیاده روی خیلی خوبه البته از روز ۱۲ سیکل دیگه پیاده روی نکن ،خوب ن ...

خوب شد گفتی از روز دوازده نرم 

چرا؟ چون زمان تخمک گذاریه ؟ 

2706