2737
2734

سلام

من دو سال طبیعی اقدام کردم برای بارداری اما نشد بعد رفتم زیرنظر دکتر ناباروری دو ماه  دارو داد(کلومیفن - hmg-hcg- استرامادول و ...) اما بازم نشد ماه دوم ی کیست برام ایجاد شد ی ماه دارو ضدبارداری خوردم تا کیست برطرف شد ماه بعدش ای یو ای کردم ک بازم نشد الان دکتر گفت برای ivf  زوده و عوارض زیادی داره چون تو داری با دارو فولیکول خوب ایجاد میکنی همسرتم سالمه میتونیم ای یو ای تکرار کنیم ولی این ماه گفت عکس رنگی بدم فعلا . هر کی کمکی میتونه بکنه بهم بگه من تنبلی دارم . عکس رنگی هم گفت قبلش دوتا شیاف دیکلوفناک استفاده کن برو ببخشید اما من تا حالا شیاف استفاده نکردم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه شیاف بعدش میاد بیرون ؟ چطوریه ؟ یه ساعت قبلش میذارم دیگه نباید راه برم ؟ این ماه ورزش کنم پیاده روی برم به نظرتون خوبه؟

شوهرت آزمایشگاه معتبر آزمایش داد؟ شیاف رو مقعد بزار ، درد خاصی نداره لنا استراحت کنی بهتره یه وقت دیدید بعد همین عکس فوری باردار شدی

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیاده روی کلا خوبه برات 

شیاف بیرون نمیاد نگران نباش بذار یک ساعتی بخواب میتونی پد بذاری که اذیت نشی، چیز خاصی نیس شیاف که بخوای نگرانش باشی 

خیلی کار خوبی میکنی میری عکس رنگی، خیلیا بودن بعد عکس رنگی فوری باردار شدن 

ان شاالله خدا قسمتت کنه به زودی گلم🥰من خودم درد انتظار رو کشیدم قششششنگ میفهممت، از درون شکسته شده بودم من💔

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

شیاف را بذار تو مقعد یکم با انگشت بده بره داخل و سعی کن بعدش راه نری،همون بشینی هم کافیه

به این راحتی در نمیاد نگران نباش

شیاف را یک ساعت قبل عکس رنگی بزن

خیلیا بعد عکس رنگی باردار شدن ،خیلی خوبه ،پیشنهاذ میکنم بری

خدایا شکرت   
شوهرت آزمایشگاه معتبر آزمایش داد؟ شیاف رو مقعد بزار ، درد خاصی نداره لنا استراحت کنی بهتره یه وقت دی ...

اره دو بار ازمایش داد سالم بود 

ممنون شیاف بعدش میاد بیرون یا همون تو اب میشه؟

واقعا میشه بعد عکس رنگی باردار شم ؟ میگن خیلی درد داره خیلی ترسیدم 

شیاف طوری نیست جذب میشه وقتی گذاشتی ده دقیقه دراز بکش بعد پاشو زندگی عادیتو بکن. از عکس رنگی هم نترس من یه دونه بروفن معمولی خوردم رفتم دردش در حد چند ثانیه پریودی شدید بود کاملا قال تحمل. عکس خوبه حتی ممکنه فشار خود دارو اگه چسبندگی جزیی داشته باشی برطرف کنه.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2740
کیا تحت درمانن؟ ای یو ای کیا جواب گرفتن؟ عکس رنگی چطور؟ کیا تنبلی دارن؟ بیایین به هم کمک کنیم و تجرب ...

من با iui  باردار شدم

شرایطم مثل تو بود تقریبا

دکتر خوبی را انتخاب کن

من هفت ماه داروهای که گفتی خوردم

اتفاقا مثل تو کیستم ایجاد شد واسم ولی درست ماه بعدش نتیجه گرفتم

انشالله توام بزودی نتیجه میگیری

خدایا شکرت   
اره دو بار ازمایش داد سالم بود  ممنون شیاف بعدش میاد بیرون یا همون تو اب میشه؟ واقعا میشه بعد ...

نه دیگه در نمیاد از طریق روده جذب میشه ، اره خیلیا بودن چون لوله ها حسابی باز میشن ، بستگی به آستانه ی تحملت داره اگر بسته نباشه اصلا درد نداره

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
پیاده روی کلا خوبه برات  شیاف بیرون نمیاد نگران نباش بذار یک ساعتی بخواب میتونی پد بذاری که اذ ...

میشه تجربتو بگی؟ 

دکتر گفت عکس رنگی خیلی درد داره میری منم ناچارا گفتم اره راه دیگه ای نداشتم

دیشب دم مطب تا نوبتم شد اینقدر گریه کردم فکر میکردم بعد ای یو ای حتما باردار میشم 

پد برای چی بذارم ؟ یعنی میریزه بیرون ؟ ببخشید من خیلی کم تجربه ام 

شیاف را بذار تو مقعد یکم با انگشت بده بره داخل و سعی کن بعدش راه نری،همون بشینی هم کافیه به این راح ...

ممنون خیلی خوب توضیح دادی یکم فشار بدم کافیه ؟

واسم دعا کن

شیاف طوری نیست جذب میشه وقتی گذاشتی ده دقیقه دراز بکش بعد پاشو زندگی عادیتو بکن. از عکس رنگی هم نترس ...

خوب شد پس قبول کردم دکترم گفت خیلی درد داره اگه میری برات بنویسم