2737
2739
عنوان

حساسیت شوهرم روی ظاهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 48 پست

خوبه که بابا

فکر کن اهمیت نمیداد زشت و چروکیده و بو گندو میشد

میخواستی بغلش کنی رو صورتش دست انداز بود

خودم بد توام بد خوب نامرد ، بگو من دیگه چی دارم؟؟؟                                                     سوالات ذهن من : مادر شوهرا خواهر شوهرا مگه خوشبختی بچه و برادرتونو نمیخواید ؟ برای چی کرم میریزید تو زندگیشون ، مثلا جدا شن طلاق بگیرن بچه اتون افسرده شه خوشحال میشید ؟ خانومایی که با مردهای زن دار دوست میشید ، فازتون چیه؟دوست دارید اسمتون هرزه باشه؟ یا فکر میکنید زندگی ای که روی خرابه های زندگی یه نفر دیگه ساختید خوشبختی داره؟ نامادری هایی که بچه شوهرتونو اذیت میکنین یه کاری میکنین پاش از خونه ی پدرش قطع بشه ، نگران اون آهی که دنبال زندگیتونه نیستید؟ حتی اگر به خدا اعتقاد ندارید از کارماش نمیترسید؟ دنیا انقدررر بزرگ هست که جا واسه خوشبختی هممون داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه که بابا فکر کن اهمیت نمیداد زشت و چروکیده و بو گندو میشد میخواستی بغلش کنی رو صورتش دست انداز ...

به بهداشت و ......خیلی میرسه همیشه بوی اودکلن میده 

ولی بیشتر از یه حدی میشه حساسیت که اصن خوب نیست دیگران مثلا منو که زنشم اذیت کنه 

به من چه صورتت خش افتاده خو چیکار کننم

2728
ربطی به متین بودن و ظهور نداره که ،ادما فارغ از جنسیت دوست دارن زیبا باشن و میل به زیبایی یه چیز طبی ...

بله عزیزم نه اینکه بع خاطر این قضیه دیگرانو اذیت کنن

آره والا موقع ظهور آقاس من هیج مردی رو مث پدرم خوب و متین ندیدم 

استارتر بنظرم عقاید شما خیلی بستس که حیا و نجابت رو تو این چیزا میبینید

تو خیلی هم باید خوشحال باشی شوهرت خودشو دوست داره دلش میخواد جوان باشه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
ربطی به متین بودن و ظهور نداره که ،ادما فارغ از جنسیت دوست دارن زیبا باشن و میل به زیبایی یه چیز طبی ...

مگه من وقتی پنکیک و این چیزا میخوام کسی رو اذیت میکنم وایمیسم تا شرایط جور بشع برم خرید

2740
آره والا موقع ظهور آقاس من هیج مردی رو مث پدرم خوب و متین ندیدم 

میگم حالا با یه بوتاکس شوهرتون رو از خوبی و متانت درنیارین 

ی چیز عادیه هر کس زیبایی و جوانی دوست داره زمان پدرامون رایج نبود و البته شناخته شده نبود الان علم پیشرفت کرده چرا نره

من از اول ازدواجم شوهرم پیشونیش چروک بود از بس ابروهاشو بالا مینداخت از اولم باهاش مشکل داشتم ولی پول نداشتیم بفرستیم بوتاکس کنه الانم میترسم موقعیت شغلیش خراب بشه بفهمن

شوهرتون بوتاکس کنن شما اذیت میشین ؟جسارتن اگه فضولی نیست میتونم بپرسم به چه علت

نه عزیزم میگم اینکه برای من قیافه میگیره به خاطر حساسیتش روی پوستش رو میگم 

2706