2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
من ایلخانیرو نمیشناسم اما اونیکه پول زیاد میگیره دال بر این نیست که کارش خوبه...الان مد شده روانشناسا و روانپزشکا فقط ویزیتو میبرن بالا که بگن ما کارمون حرف نداره... ببین سمنانی معروفه منم برای کسی خیلی این دکتر اون دکتر کردم حتی با ویزیتای بالا دست آخر هم پیش همین رفتیم...باز رفتی از بیماراش سوال کن...بیماراش از راههای دور میان پیشش...
مقیم درون خود...
خواهر منم تهران نبود یه روز سردرد بدی داشت رفت ام ار ای معمولی داد دکترهای شهرمون گفتن چیزی نیست فقط یکی از رگ ها خونرسانیش خوب نیست بعدا سه ماه دیگه ام ار ای رنگی بده بعد یه ماه با ام ار ای رنگی مشخص شد تومور بوده و دکتر امیر جمشیدی تا ام ار ای و دید گفت سریع عمل کنه درمانش سخت بود ولی الان خوبه خداروشکر منظورم اینه تشخیص اشتباه خیلی خطرناکه دکتر جمشیدی گفت اگه همون سه ماه پیش متوجه تومور میشدیم تحتیاجی به عمل نبود نمیخوام بترسونمت ولی مجبور شدم تجربه ام و بهت بگم محض احتیاط حتما ام ار ای رنگی با تزریق انجام بده هر چه سریعتر و جوابشو ببر بیمارستان ارا دکتر امیر جمشیدی
2706