2737
2734
عنوان

گیجی وتاری دید،خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 23 پست
عدم تعادل میاره 

نمیدونم یکمم فک وگوشم دردمیکنه،ازعفونت میتونه باشه؟اخه۱۷روزه،اولین بارارایشگاه بودم انگار یکی هلم داد تعادلمو ازدست دادم زودنشستم روصندلی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
عزیزم حتما برو دکتر مغز و اعصاب  حتما حتما نگرانم نباش دارو میده درست میشه فقط اگه نری ممکنه ...

بنظرتون مشکل چیه؟یعنی مغزواعصاب برم،ی درمانگاه رفتم قندوفشارموگرفت،گفت فشارت پایینه باید هرسه روز یبار دوتاامپول بزنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی با اجازت دوستان من گوش درد دارم بعنی هر چند ماه این طوری میشم الان پیشونیم و دور چشمم هم درد میک ...

خواهش میکنم،ن بابانگران نباش

منم مثل توام مینور کم خون و سر گیجه دارم من چربی داشتم ۳۰ درجه بالا بود و خونم پایین دکتر گفت فولیک ...

عه احتمالش هست منم چربی داشته باشم

2731
واقعا؟خواهر من ۳۰ سالشه تازه فهمیده تالاسمی مینوره و کم خونی داره خیلی هرچی بهش دارو میدن خوب نمیشه ...

فقط قرص اهن باید بخوره،یکی ازاعضای خانواده بخصوص پدریامادر مینوره واس همینه،مشکل خیلی جدی نیس،ولی اگه بچه نداره ومیخواد باردارشه حتما باید شوهرشم ازمایش بده،چون اونم مینورباشه،بچشون مشکل داردنیامیاد

اره من چربیم ۲۱۰ بود اگه سرگیجت بیشتر بعد غذاس مخصوصا روزی که سرخ کردنی داری بدون که چربی داری 

ای بابا چقد مریضی زیادشده،انقدهمه چی مصنوعیه وبخاطر کرونا ن ورزشی ن پیاده روی،خیلی ممنون گلم حتما میرم دکتر ازمایش کلی بنویسه

2740