2752
2734

من در کمال عصبانیتم فحش میدم.آره خیلی کار بدیه ولی شوهر محترمم جون میدونه من با چه حرفایی بیشتر عصبانی میشم از همونا استفاده میکنه.به شخصیتم توهین میکنه گذشته ام رو میکوبه تو سرم و من به درجه مطلق عصبانیتم میرسم.خیلی بد دهنی میکنم.اما....خسته ام.از غر و بهونه های مداوم...از توهین به شخصیتم.من رو زیر سوال بردن...از همه اش

سعی کن بشینید صحبت کنید

خیلی اروم و منطقی همع چی حل میشه 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزمممممم 😞 یه چندتا نفس عمیق بکش و یه لیوان آب بخور بعد تعریف کن چی شده

به خدا خسته ام.گاهی وقتا قشنگ حس میکنم روح باباش درش حلول میکنه از بس نق میزنه و غر میزنه و بهونه میگیره

به خدا خسته ام.گاهی وقتا قشنگ حس میکنم روح باباش درش حلول میکنه از بس نق میزنه و غر میزنه و بهونه می ...

اونو که نگووووووو 😖 نمیدونم چرا هرچی صفات قشنگ قشنگه از پدر و مادرشون به ارث بردن

هنوزم میشه عاشق بود...
من دگ اذیتم کنه مثل خودش برخورددارم چنتانفس نفس میکشم صدامم میبرم بالاالان لال شده😁

ببین ته همه دعواها من مقصر و ادم بده ام.من شروع کردم من فلان چیز رو نفهمیدم من نمیدونم من آدم نیستم ....هیچ وقت هیچ وقت خودش رو مقصر نمیدونه

اصلاااااا ب روی هم نمیارین چون شوهرم شدیدا نفرت داره از یاد آوردی گذشته چت یک سال باشه چه پنج دقیقه ...

شوهر من یه مساله ای که مال ۴ سال پیشه رو ماهی دوبار یادآوری میکنه.باورت میشه!!

یکی شروع کنه حرفای بیخود زدن و توهین کردن بهت بازم میتونی آروم باشی؟

ن اصلاااا ولی بالاخره باید بشینین حرف بزنین عیب و نقص همدیگه رو بگین ولی در کمال ارامش وگرنه همیشه همینجوریه یکی تو میگی یکی اون 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706