2733
2734

چکار کنم ؟  

بعضی وقتا میشه بقیه ازش میخوام براشون شعر بخونه ولی بلد نیس ناراحت میشم

😍سمیmohsenرا😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما گوشی دستت نگیر 

اون میبینه یه آدم میگیره 

لااقل توگوشی برنامه وکلیپ و نقاشی مناسب سنش بریز 

آموزش نقاشی بریز    شعر کلیپ کودکانه بریز 

برنامه آموزشی مهدکودک دانلود کن بریز 

خوبه خود یاد میگیره و علاقه پیدا می‌کنه 

کل برنامه دیگه رو حذف کن

[QUOTE=205373437]نشانه اموزشخودتونه از اول اشتباه کردین که یاد دادین بهش بازی با گوشیرو[/QUOTE هیچ وقت بازی تو گوشیم نداشتم متاسفانه تو گوشی بچه های فامیل دید گریه میکرد ازشون بگیره 

دیگه براش ریختم رو گوشی خودم حالا تکراری میشن بازیا میگه مامان ی دونه دیگه دانلود کن واسم 

😍سمیmohsenرا😍
[QUOTE=205373437]نشانه اموزشخودتونه از اول اشتباه کردین که یاد دادین بهش بازی با گوشیرو[/QUOTE هیچ و ...

اخی عزیزم....بنظرم یجوری گوشیو جداکن ازشسرگرمش کن حتیشده ب اجبار بذار...از مغزش کار بکش ک تنبل نشه و تو مدرسه بمشکل نخوره

2738

این که به شعر و نقاشی علاقه نداره مهم نیست مجبورش هم نکن یاد. بگیره یا برای کسی بخونه

شاید کارهایی که دستی و عملی باشه رو ترجیح میده مثل لگو یا خمیر بازی یکمی دقت کن
برای گوشی هم جایگزین پیدا کن و کلاً حذفش نکن کم کم کمرنگش کن

مثلاً آب بازی بهترین گزینه است وقتی میره سمت گوشی حواسشو پرت کن یکمی برای خودت سخت میشه ولی چاره ای نیست وقت بزار باهش همبازی شو 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

وا خب علاقه نداره دیگه...زور ک نیست در ضمن چرا باید مث بقیه بچه ها باشه؟چرا بقیه بچه ها مث این نباشن؟!خواهش میکنم چیزی و یا کاریو ب اجبار از بچه نخواین بدتر زده میشه و شروع ب لجبازی میکنه

این که به شعر و نقاشی علاقه نداره مهم نیست مجبورش هم نکن یاد. بگیره یا برای کسی بخونه شاید کار ...

عزیزم حرفات خوب بود 

ممنونم ازت

فقط من‌چون خداروشکر ی بچه دیگه هم دارم و سه ماهه

هست..

بنطرتون چکار کنم ک بتونم ب هردو برسم ؟؟

خیلی خیلی سخته چون همبازیش خودم بودم ب

😍سمیmohsenرا😍
عزیزم حرفات خوب بود  ممنونم ازت فقط من‌چون خداروشکر ی بچه دیگه هم دارم و سه ماهه هست.. بنطر ...

سعی کن ببریش حمام آب بازی کنه از همه چیز بهتر جواب میده
براش رو فلش کارتون های آموزشی از گوگل دانلود کن بریز بزار با اون سرگرم باشه
تا کوچیکه دست و پا در نیاورده(ای جون دلم دلم براش رفت😍)خمیر بازی یا نمک بریز تو سینی بگو شکل بکشه
کاغذ باطله بهش بده مچاله کنه سطل بزار کاغذ هارو شوت کنه توش برای بعدش هم که وارد پیش دبستانی میشه خیلی کمکش میشه و دست ورزی یاد میگیره

اگر واقعاً هم اصرار داری نقاشی یاد بگیره همون نمک داخل سینی رو امتحان کن یا رو شیشه بخار درست کن یا یه ظرف شیشه ای رو آب یخ کن بگو بهش ها کنه شکل بکشه کم کم علاقه مند میشه

ببین من بچه دخترداییم پیش فعال بود. خداییش نگهداریش سخت بود ولی کمربند پارچه ایه لباس ها رو به هم گره میزد میبستش میگفت بصورت دایره ای بدو تا تخلیه بشه واقعاً تاثیر داشت من خودم پسرم دوسالشه بهترین بازیش ساختن خونه با بالشه همون وسط خسته میشه میخوابه

بچه شما مهم اینه که همزمان باید هم ذهنش هم جسمش درگیر بشه تا خسته بشه و به عنوان یه خواهر بهت نصیحت میکنم با توجه به شرایط فعلی ایران نه بلکه کل دنیا، رومهارت های جسمیش کار کن نه ذهنی که بتونه راحت زندگی کنه الان نیروی متفکر بدون کارایی پشت میز نشین زیاد داریم متاسفانه 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ممنون عزیزم

قربونت برم
انشاالله خدا محافظشون باشه
خیلی سخت نگیر یک سال دیگه هر دو هم بازی میشن کلی راحت میشی فقط گاهی جای مادری باید بینشون داوری کنی😬🤪

راه حل اونم زود زود بهت میدم 👇🏻
سعی کن جفتشون رو باهم دعوا کنی 😅 و طرفداری هیچکدومو نکنی همین

با هم متحد میشن و برعلیه ات

ولی خب ارزششو داره چند ساعتی از دستشون راحتی و کلی کیف میکنی که به هم وابسته ان

قربونت برم انشاالله خدا محافظشون باشه خیلی سخت نگیر یک سال دیگه هر دو هم بازی میشن کلی راحت میشی ف ...

عزیزم نمک ریختم‌ تو سینی پخششون کرد رو فرش و رفت ....

تنگ اب یخ هم ریخت رو فرش گفت عه مامان حواسم‌نبود ک البته کاملا حواسش بود 

نمیتونم علاقه مندیهاشو پیدا کنم 

فقط میدونم تفنگ بازی دزد و پلیس 

رانندگی رو خییییییلی دوست داره

و علاقه شدیدی ب دونستن اسم‌ ماشینها و قطعاتشون و تریلی ها و ماشینهای سنگین داره  ک من خطم تو این سه حوزه کوره 

بنطرتون چجوری همین علاقه هاشو جهت درستی بدم؟؟؟

😍سمیmohsenرا😍
2706