2733
2734

خیلی سخته ، کسایی ک عقدن درک میکنن ، برای هم یدونه حمد بخونیم ک زودتر بریم سره خونه زندگیمون و خوشبخت باشیم همیشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یکسال و نیم 

چرا نمیرید سره زندگیتون مشکل چیه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

بدیش چیه؟

من دارم از بودن کنارر مامانم لذت بیشتری میبرم 

ازخونمون

ازهمه چی ک مربوط ب الانمه

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
بدیش چیه؟ من دارم از بودن کنارر مامانم لذت بیشتری میبرم  ازخونمون ازهمه چی ک مربوط ب ا ...

بدیش اینه دلم میخاد یه شب کنار شوهرم بمونم باید هی زنک بزنم خونه ببینم اجازه میدن یا نه ،

بدیش اینه همش استرس اینو دارم یه وقت حامله نشم ابروم بره ، بدیش اینه با شوهرم بحثم میشه باید تو خیابون دعوا کنیم و کلی بدی های دیگه

منم یکسال و نیمه عقدم افتضاح ترین دوران 

هی بحث سوتفاهم دوری

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
2738
بدیش اینه دلم میخاد یه شب کنار شوهرم بمونم باید هی زنک بزنم خونه ببینم اجازه میدن یا نه ،  بدی ...

خب مشکلتون چیه که نمیرید سر زندگی خودتون؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
بدیش اینه دلم میخاد یه شب کنار شوهرم بمونم باید هی زنک بزنم خونه ببینم اجازه میدن یا نه ،  بدی ...

چرا این حرفو میزنی

منم تو عقد حامله شدم الانم خونه خودمم نی نی هم پسره. کلی هم خانوادهامون خوشحال شدن سه سال عقد بودیم این حاملگی بهونه شد بریم خونه خودمون

نمیدونم چون من هیچوقت رابطه از جلو ندارم نگران نیستم 

و حتی هیچوقت شبا کنارهم نمیمونیم هیچوقت

کناراومدیمو سخت نگرفتیم رسمه ما اینه شب نمونن

رابطه هم مراقبیم

دلیل طولانی شدنش فقط اینه خونمونو دیرتحویل میدن

نمیدونم خاهر

انشالله زودیه زود بری سرزندگیت

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

رابطه دارین باهم؟

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
چرا این حرفو میزنی منم تو عقد حامله شدم الانم خونه خودمم نی نی هم پسره. کلی هم خانوادهامون خوشحال ش ...

خب خانواده شما خوشحال شدن عزیزم ، من اگه حامله شم میکشن منو ، خانواده با خانواده فرق داره دیگ

رابطه دارین باهم؟

رابطه کامل نداریم ولی خب چون میترسم هی الکس استرس میگیرم ،دوست دارم زودتر خونه خودمو داشته باشم خودم بدونم چیکار میکنم و چیکار نمیکنم

2706