2737
2739

دوساله ازدواج کردم ولی هنوز بهشون عادت نکردم خانوادم بندرعباس هستن ولی خانواده شوهرم تو یه روستا خیلی دور هستند دلم گرفته هر جا میرم چهره پدر و خواهرام جلو چشمم می یاد دلم خیلی براشون تنگ شده باورتون میشه بخاطر همین موضوع دارم گریه میکنم 5ماهه ندیدمشون 😭میترسم بخاطر کرونا واینا وشاید عمر خودم به دنیا نباشه نتونم ببینمشون دوری خیلی سخته 

الهی بمیرم عزیزم.

سعی کن زود زود بری بهشون سر بزنی. اونا رو هم‌بگو بیان چندوقت پیشت بمونن . ناراحت نباش به خاطر کرونا الان خیلیا اینطورین

چون خانواده خودت دورن نمیتونی با خانواده شوهرت صمیمی بشی ولی سعی کن حداقل به شوهرت نزدیک بشی

.به نام خدای رنگین‌ کیان .کاش بد نشود آخر این قصه ی بد . ایران همیشه عزادار.ایران همیشه گریان.ایران همیشه غمگین.
الهی بمیرم عزیزم. سعی کن زود زود بری بهشون سر بزنی. اونا رو هم‌بگو بیان چندوقت پیشت بمونن . ناراحت ...

خدانکنه عزیزم 

نمیشه دوره، واینکه شوهرمم همش سرکاره وقت نداره اونا هم بخاطر اینکه دوره راهشون نمی یان 5ماه پیشم رفتم اما دو روز بیشتر نموندم دلم می خواد برگردم به دوسال قبل ازدواج نمیکردم چون طاقت دوری ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘