2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تست اخه درس نامه داره ؟

کتاب تست ها درسنامه هم دارن اکثرا.توی کتابفروشی میبینی.

اما بالا گفته بودم درسنامه سیر تا پیاز کامل تره.اولین کتابت بهتره سیر تا پیاز باشه اگه پارسال باهاش مشکلی نداشتی.

باید حین یازدهم،ریاضی دهم رو هم تا حدی بدونی. مثلا برای مبحث تابع قبل از اینکه معلم تابع یازدهم رو شروع کنه، تو باید مبحث تابع دهم رو از سیر تا پیاز ریاضی دهم خونده باشی.

2728
کتاب تست ها درسنامه هم دارن اکثرا.توی کتابفروشی میبینی. اما بالا گفته بودم درسنامه سیر تا پیاز کامل ...

بله درسته سیر تا پیاز دهم رو دارم یازدهم رو هم می‌خرم 

فیزیک هم سیر تا پیاز می‌خرم 

شیمی هم مبتکران 

والا زیاد دل به خوندنش ندادم 🤦‍♀️🤦‍♀️

ریاضی و بعضی از مباحث شیمی دروس پایه هستن.هر چی بیشتر بگذره و نخونی حس می‌کنی درس رو نمی‌فهمی.چون پایه درسیت ضعیف شده.

الان هم گفتم، قبل از اینکه دبیر مثلا درس مثلثات رو بده ، از روی سیر تا پیاز دهم باید بخش مثلثاتش رو بخونی.اینجوری سریع تر درس یازدهم رو یاد میگیری.

بله درسته سیر تا پیاز دهم رو دارم یازدهم رو هم می‌خرم  فیزیک هم سیر تا پیاز می‌خرم  ...

درسته.بعدا که سیر تا پیاز رو خوندی میتونی برای تابستون ریاضی خیلی سبز یا جامع مهر و ماه بگیری.(یکیشون رو بخر.)

فیزیک هم بعدا تست خیلی سبز پایه.(به جای اینکه دهم جدا بگیری و یازدهم جدا، هر دو توی یک کتابه.)

2740
درسته.بعدا که سیر تا پیاز رو خوندی میتونی برای تابستون ریاضی خیلی سبز یا جامع مهر و ماه بگیری.(یکیشو ...

سلام عزیزم  وقتت بخیر نظرت درباره کتاب میکرو ریاضی یا فیزیک چیه ؟؟ 

بین میکرو و سیر تا پیاز موندم بعضیا میگن میکرو خوبه یکی میگه سیر تا پیاز چیکار کنم بنظرت ؟؟ 

🙏🙏

سلام عزیزم  وقتت بخیر نظرت درباره کتاب میکرو ریاضی یا فیزیک چیه ؟؟  بین میکرو و سی ...

سلام 

خوب داریم تا خوب، خوب بودن یه چیز نسبیه. آره من میگم نردبام فیزیک کتاب خوبیه.ولی نه برای همه! برای کسی که سطحش بالاست کتاب خوبیه و حل تست هاش لذت بخشه. اما برای کسی که توی فیزیک پایه ضعف داره حتی ممکنه اشکش رو در بیاره! (پس از نظر افراد مختلف با شرایط مختلف، کتاب خوب تعریف متفاوتی داره.)

من با توجه به سطح دانش آموز، پیش زمینه درسیش، کلاس چندم بودن، شاغل یا غیر شاغل بودن(مقدار وقت آزاد)، اینکه در آینده چه کتاب های دیگه ای قراره کار کنه (سطح کتاب ها رو مکمل در نظر میگیرم، پله به پله بالا میبرم) و... کتاب معرفی میکنم.
چیزی خواستی که درسنامه خوب داشته باشه، سیر تا پیاز کامل تره.

میکرو فیزیک کتاب خوبیه. ولی برای کسی که مفهوم درس رو از کلاس یاد گرفته و زیاد نیازی به درسنامه نداره. من تجربه ی دوتاشون رو داشتم. سیر تا پیاز درسنامش کامل تره.بعضی تست ها مشترکه بین این دو کتاب.در کل سطح میکرو یه مقدار بالاتره.اگه زیاد به درسنامه وابسته نیستی و کلاس کافیه میکرو بگیر.

با این حساب خودت هم دو تا کتاب رو ببین و تصمیم بگیر با کدوم سازگارتری.

سلام  خوب داریم تا خوب، خوب بودن یه چیز نسبیه. آره من میگم نردبام فیزیک کتاب خوبیه.ولی نه برای ...

مرسی عزیزم واقعا ممنونتم 

ببخشید زیاد ازت سوال پرسید کسی رو نداشتم بپرسم 

💛🍃

2706