2733
2734
عنوان

بنظرتون هاله داره یا من توهم زدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 127 پست
خخخخخ صبح دوباره میزنم چشم ازش برنمیدارم

ببین من یه چیزایی می بینم 

بر عکس دوستانم که میگن برای همه هاله میندازه به شخصه تا الآن مثبت کاذب ندیدم 

شما خیلی زود تست زدی ، احتمال زیاد مثبته

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من یه چیزایی می بینم  بر عکس دوستانم که میگن برای همه هاله میندازه به شخصه تا الآن مثبت ک ...

میشه بری تو تاپیک بی بی چکم 

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
چشم

مرسی

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
مثبت نیست به نظرم ، خطش خیلی پخشه ، رنگشم طبیعی نیست دوباره امتحان کن 

پس یه لحظه وایسا عکس 3ماه پیش بی بی چکموبزارم

عهههه میگفتن این کیت معتبره که...  این همونه که بعضیا بهش میگن ونسلتو؟

عزیزم بی بی چک دیجیتال هم روز ۲۴ نشون نمیده🤦🏼‍♀️

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️
میخواستم تبریک بگم😁 خدا حفظش کنه عزیزم

مرسی عزیزم

ببین من مثلا ۱۲ تیر پریود شده بودم

بی بی چک رو ماه بعد مرداد ماه زدم

۱۶ مرداد

کمی صبور باشن معلوم میشه دیگه😍❤️

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️
2706