2733
2734
مثلا چه حرفای بزنم بهش

بگو دوستش داری 

بگو خوب میشی بعد باهم میریم فلان جا 

باهاش شوخی کن 

بگو به خاطر من خوب شو، قوی باش 

ما همیشه کنار همیم 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 

عزیزم الآن خیلیا هستن ک سرطان دارن و زندگیشونو میکنن امیدتون باید ب خدا باشه 

بهش بگو قرآن بخونه نماز بخونه دلش آروم بشه ، چیز کمی نیست و توام هرچی بگی ممکنه اصلا توجه نکنه

ولی ت حرفاتو بزن بهش امید بده 

براش مثال هایی بزن از آدمایی ک سرطان خون داشتند الآن چندساله دارن زندگی میکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بگو دوستش داری  بگو خوب میشی بعد باهم میریم فلان جا  باهاش شوخی کن  بگو به خاطر من ...

اخه از مریضیش حرف میزنم میره تو خودش میگه تا میگی از خودم متنفر میشم

نمیدونم واقعا چیکار کنم

میشه لطفا برای سلامتی نامزدم یه صلوات بفرستی؟🖤🙂 اللهم صل علی محمد و آل محمد 
2731
اخه از مریضیش حرف میزنم میره تو خودش میگه تا میگی از خودم متنفر میشم نمیدونم واقعا چیکار کنم

پس دربارش حرف نزن 

شوخی کن 

ابراز علاقه

هیچوقت نذار بابتش ناراحت یا شرمنده باشه 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 
پدر شما هم سرطان داشت؟ میشه بگید چجوری روحیه بدم بهش؟ خودش روحیه نداره اصلا داغونه همش ناراحته

بله سرطان روده متاستاز مثانه 

سر عمل گفتن یه ماه دووم نمیاره ولی آورد 

عزیزم سعی کن از تنش و استرس دورش کنی 

جستجو کن و پیش افرادی ببرش که بیماری رو شکست دادن 

دائما بگو که کنارشی 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
عزیزم الآن خیلیا هستن ک سرطان دارن و زندگیشونو میکنن امیدتون باید ب خدا باشه  بهش بگو قرآن بخو ...

سلام گلی اخه مشکل اینجاست من تا درمورد مریضیش حرف میزنم دپ میشه و میگه از خودم متنفر میشم تا اینارو میگی. دلم میسوزه براش نمیدونم چی بگم بهش چجوری قربون صدقش برم نمیدونم اخر این راه چیمیشه نمیخوام از دست بدمش

بله سرطان روده متاستاز مثانه  سر عمل گفتن یه ماه دووم نمیاره ولی آورد  عزیزم سعی کن از ت ...

با پدرتون چجوری رفتار کردید ک خودشو نبازه و ناراحت نشه؟

سلام گلی اخه مشکل اینجاست من تا درمورد مریضیش حرف میزنم دپ میشه و میگه از خودم متنفر میشم تا اینارو ...

خوب پس وقتی ناراحت میشه ت ی کاری کن کلا حواسش پرت ت بشه ،براش چیزای خوشمزه درست کن باهم فیلم ببینید

براش از آینده بگو 

با پدرتون چجوری رفتار کردید ک خودشو نبازه و ناراحت نشه؟

عزیزم ببین این خوبی بود که پدرم خودشو نباخت 

ولی اگر اون شخص خودشو باخته کاش با روانشناس هم مشورت کنی 

عزیزم درمان سرطان تغییر در چهره زیادی ایجاد میکنه. نباید به هیچ وجه به روش بیاری.  نباید اسم بیماریش رو زیاد بگی چون اسمش ترسناکه 

باید باهاش عین آدم سالم برخورد کنی 

بیش از حد بهش توجه نکنی چون احساس میکنه دیگه قدرتی برای زندگی نداره که دیگران همه کارهاشو میکنن

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

سلام دوست عزیز از خداوند کریم برای همسرتان شفای عاجل خواستارم ان شاءالله حالش زود خوب شه و کامل سللمتیشو بدست بیاره.همین اللن پای اخبار بودم یه مرد پزشکی بود که جزء۳۵ پزشک برتر جهان بود ایرانیه حواسم نبود مال کدوم شهره گفت هرچقدر دعوتنانه فرستادن از کشورای دیگه نرفته.و بیمارایی که سنشون از نوزاد شروع شده بود تا بزرگسال و بیماری سرطان خون داشتن به خواست خدا و به واسطه ی اقای دکتر شفا گرفته بودن.حمیدیه بود فامیلش فکر کنم.بهتره پیگیر شین.بیشتر از این اطلاعی ندارم

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
عزیزم ببین این خوبی بود که پدرم خودشو نباخت  ولی اگر اون شخص خودشو باخته کاش با روانشناس هم مش ...

اره تا اسم مریضیشو میارم میگه از خودم متنفر میشم.  روحیه نداره همش گریه میکنه اهنگای غمگین و....  تنها امیدم اینه خدا شفاشو بده.چن وقت دیگه میره برا پیوند خدا کنه خوب شه

سلام دوست عزیز از خداوند کریم برای همسرتان شفای عاجل خواستارم ان شاءالله حالش زود خوب شه و کامل سللم ...

ممنونم عزیزم

اره تا اسم مریضیشو میارم میگه از خودم متنفر میشم.  روحیه نداره همش گریه میکنه اهنگای غمگین و... ...

انشاالله خوب میشه 

برای پدر من وحشتناک بود 

وسط عمل میخواستن پدرمو ول کنن گفتن عمل دلیلی نداره و فقط خرجه و بذارید همینطوری تموم کنه و درد نکشه 

اما اصرار مادرم پدرمو بهم برگردوند 

نباید نا امید بشین پدر من 47سالش بود 

ایشون که جوون ترن روند بهبود براشون سریعتر و بهتر خواهد بود