2737
2739

چجوری بهش روحیه بدم. چی بگم بهش که روحیه بگیره؟؟؟اصلا روحیه نداره نمیدونم چیکار کنم.  یه چن تا راهی بگییید که روحیشو قوی کنم. الان یه چن تا ازمایش ازش گرفتن همش داشت گریه میکرد توروخدا بگید چیکار کنم حالم بدهههه😭

میشه لطفا برای سلامتی نامزدم یه صلوات بفرستی؟🖤🙂 اللهم صل علی محمد و آل محمد 

بوسش کن و بگو ھمیشہ کنارشی

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فایده نداره خب

دارہ بھش امید کلامی بدہ و در عمل ھم ثابت کن بھش بگو ھمیشہ کنارشی

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

گریه نکن جلوش 

دستشو بگیر 

حرفای امید بخش بهش بزن 

تنهاش نذار هیچ وقت 

امیدوارم سلامتی‌شون رو به دست بیارن ❤️

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 
2740
دارہ بھش امید کلامی بدہ و در عمل ھم ثابت کن بھش بگو ھمیشہ کنارشی

مثلا چیا بگم پوف چجوری ثابت کنم دارم روانی میشم

گریه نکن جلوش  دستشو بگیر  حرفای امید بخش بهش بزن  تنهاش نذار هیچ وقت  امیدو ...

مثلا چه حرفای بزنم بهش

عزیزم بهش ثابت کن کنارشی روحیه خیلی مهمه 

سر پدرم گفتن به زور یه ماه دووم بیاره اما با روحیه خوبش چند روز دیگه سومین سال شکست بیماریشه 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
مثلا چیا بگم پوف چجوری ثابت کنم دارم روانی میشم

بگو میدونی یہ نفر چقدر دوستت دارہ؟میدونی یہ نفر چقدر عاشقتہ؟ بخاطر اونم شدہ قوی باش

عزیزم بهش ثابت کن کنارشی روحیه خیلی مهمه  سر پدرم گفتن به زور یه ماه دووم بیاره اما با روحیه خ ...

پدر شما هم سرطان داشت؟

میشه بگید چجوری روحیه بدم بهش؟ خودش روحیه نداره اصلا

داغونه همش ناراحته