2733
2739

گفت هنوز نمردم تو براش وسایل بخری شوکه شده بودم گفتم ببخشید من نمیدونستم ناراحت میشین من اینو خواهر میدونستم برای خودم گفت اینو هیچیت ندون

بچه ها من مادرم فوت شده و خواهر و خاله و مادربزرگ هم ندارم خیلی دلم شکست

گفتم دیگه خریدم براش دیگه نمیخرم اسباب بازی رو از دست خواهرم گرفت پس داد 

مگه دنیا چقدر ارزش داره

مرنج و مرنجان🦋

وای چ بی شرف 

میوه ی درونم،فرزندم،نه تو مرا دیده ای ،ن من تورا،بی صبرانه مشتاق دیدارت هستم،میدانم‌وقتی چشم‌باز کردی میشناسی مرا مادرت را و پدرت را،،، تو دلی مامان لحظه شماری میکنم برای لمس دستای کوچولوت ... 😍😍خدایا این لحظه رو نصیب همه ی منتظرا بکن ..(الهی امین)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
تو فقط کار خودتو بکن براش هدیه بخر محبت کن خودش میاد سمتت جلوش با مادرش اصلا بحث نکن که بدبین نشه

انقدر خواهرم رو میزنه داد میکشه سرش خواهرم عصبی شده بعد میگه تو بدعادتش کردی لوس شده از خودش خبر نداره

مرنج و مرنجان🦋

بعضی وقتا ما خانم ها چه مون میشه؟؟ به هم نوع خودمون هم رحم نمیکنیم. اون از رفتار بعضی مادر شوهر و خواهر شوهر ها و همچنین بعضی عروس ها که شوهرشون رو از مادرش جدا میکنن، حالا هم این قضیهه.

بابا بخدا اون سر این کارها یه زن دیگه مث خودمون رو بدبخت میکنیم ما داریم به خودمون ظلم میکنیم

2706