2737
2734
عنوان

این اوضاع مریضی و بد دنیا ، آینده ی بچه هامون ....

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 101 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همیشه برام سئواله چرااین بلاها داره سر مردم میاد چراتودوران ماهیچ جوابی براش پیدانمیکنم

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
اره فکر دیونم می‌کنه در نتیجه بچه نمیارم تو این جهنم توام این فکرها رو قبل بارداری باید میکردی آخر ا ...

من همه این فکرارو میکردم

هروقت هرکسی می‌گفت بچه همه این حرفارو میزدم

ولی خدا داده

خواست خودم نبوده

و خدایی هست مهربان‌تر از حد تصور ...🌼
2740
انشالله همه چی درست میشه پایان شب سیه سفید است

۴۰ساله میگذره  شب سیه سپید نشد و نمیشه....یه مشت دزد بی وجدان خدانشناس  حکومت میکنن معلوم نیست ننه بابای اینا چی ب خوردشون دادن که بویی از انسانیت نبردن 

صد سال پیش هم که انفولانزا اومده بود همه فکر میکردن اخر دنیاس لابد.ولی یه عده رفتن. یه عده هم موندن تا ما بیایم.پس اخرش هم هر چی خدا بخواد همون میشه.ما فقط باید رعایت کنیم.بخصوص شما باردارها اصلا از خونه بیرون نرین‌اصلا نرین

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
تو منی یا من توأم؟؟؟؟😍😍❤️❤️

باورت میشه فکرمنفی دست ازسرم برنمیداره همش میگم خدا فقط همسرمو نیگه دار...من بعد۵سال عضوشدم دیگه خیلی توخونه موندم گفتم عضوشم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706