2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بردمش متخصص حلق و بینی دوماه پیش الکی گفتم پولیپ داره معاینه کرد و عکس گرفت گفت هیچی نداره

منم پسرم دندون قروچه داره اما مطمئنم بخاطر استرس و چیز دیگه ای نیست تا اینکه فهمیدم مشکلات تنفسی یکی از علل رایج دندون قروچه در کودکانه پسر منم حساسیت داره و ‌‌شبها بخاطر کیپ شدن بینیش به سختی نفس میکشه

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
بخدا رهاش کردم هیچ کاری نداریم باهاش  رئیس خونمون شده هرچی میگه میگیم چشم پسرم بهترین هرچیز ...

عزیزم منم با دخترم همینطوری رفتار میکنیم مث ملکه ها ...تک فرزنده پسرتون؟

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2728
منم پسرم دندون قروچه داره اما مطمئنم بخاطر استرس و چیز دیگه ای نیست تا اینکه فهمیدم مشکلات تنفسی یکی ...

اسپری بینی استفاده کن شبا براش

خداحفظش کنه

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
اسپری بینی استفاده کن شبا براش خداحفظش کنه

ممنون گلم سال‌های قبل میبردمش دکتر با اسپری و دارو کمی بهتر میشد تابستون امسال و پارسال بخاطر کرونا نبردمش خیلی اذیت میشه شبها. انشاالله کوچولوی شما هم سلامت باشه❤️

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
ممنون گلم سال‌های قبل میبردمش دکتر با اسپری و دارو کمی بهتر میشد تابستون امسال و پارسال بخاطر کرونا ...

دستگاه بخور داری ؟؟؟شبا استفاده کن کنارش

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
2738
دستگاه بخور داری ؟؟؟شبا استفاده کن کنارش

بله اتفاقا خیلی خوبه ‌‌بخور سرده شبهایی که روشنش میکنم پسرم راحت‌تر میخوابه

آره تک فرزنده عزیزم خدا ملکه ات رو حفظ کنه

زنده باشی عزیزم دختره منم تک فرزنده ولی روحیش خوبه خداروشکر...شما هم بسیار مادر مهربان و صبوری هستید ولی علتش و ریشه یابی کن حتما از استرس که نیست ...خدا حفظتون کنه با پسرتون خوش رفتاری میکنید🙏🥰😍

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
چه اقدانی کردین برا خوب شدنش؟؟؟

خوب که نشده ولی بردم دارو گیاهی گفت انگل داره عزقیجات داد دو هفته دادم خورد کمتر شد ولی خوب نشد .بعدم گفت استرسش خیلی بالاس باید استرسشو کنترل کنی

2706