2752
2734
عنوان

به نظر شما واجبه که جهیزیه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 72 پست
من نظرم راجع به سیسمونی هم عوض شده. از قبل یه چیزایی گرفته بودم ولی الان دیگه نمیرم مثلاً صندلی غذا بخرم. میذارم هر وقت غذاخور شد تونست بشینه اونوقت اگه لازم داشتم میخرم. لباس چندتا سایز صفر و یک میگیرم بقیه شو با خودش میرم خرید. به هیچکی ام نشون نمیدم چی خریدم چی نخریدم. البته کسی که ذوق میکنه میخواد ببینه نه ها... منظورم اینه وسایلو نمی چینم همه رو دعوت کنم. الانم جای تخت و کمد بچه ندارم. یکی از دوستام از قبل گفته بود تخت پارکشو شو بهم قرض میده از همون استفاده می کنم.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
منم برای سیسمونی چیزه خاصی نمیگرم به جز وسایلی که واقعا استفاده میشه
خدایا دوستت دارم ایلیا خوشگلم خوش امدی .خدا جونم ممنونم دوستت دارم خیلی. توکل کن و آستین ها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده .شکرررررررررررررر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دلیلی که داره اینه که ما از قدیم توی فرهنگمون مقایسه بوده بین خودمون و همسایه، فامیل .... سر تر بودن و .... واسه همین رفته رفته گسترده تر شده.... الآن پولدار بودن یا پولدار نشون دادن کلاس حساب میشه.... ن عقل و شعور و تحصیلات عالیه.... که البته این مورد آخرو همه میرن با پول به دست میارن
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
خدایا دوستت دارم ایلیا خوشگلم خوش امدی .خدا جونم ممنونم دوستت دارم خیلی. توکل کن و آستین ها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده .شکرررررررررررررر
2731
منم واسه سیسمونی نمیذارم خانودام یه ریال خرج کنن همه چیو خودم میخرم به همم میگم بابام خریده شوشو هم با منه مکاره خیلی منصفه از الان میگه خوذمون باید بخریم والا
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
عزیزم بچه رو که تا 6 ماهگی باید پیش خودت بخوابونی مگه این که شیر خشکی باشه. چون غیر این باشه باید هی پاشی بری شیر بدی بیای که خوب دیگه نمیتونی خوب بخوابی
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
من مامانگفته پولشو میدم خودتون هر کاری خواستین بکنین شوشو هم گفت فقط یه سری وسایل مورد نیازو یخریمو پولشم یه حساببرای نی نی باز میکنم
ما هم سیسمونی رو خودمون خریدیم. هرکی هم خواست کادو بده گفتیم پول بده هر چی لازمه براش بخریم. پولا رو هم گذاشتیم رفتیم بیمه عمر واسش باز کردیم و چند تا تیکه طلا خریدیم. اون بچه تا 3 سالگی چه میدونه این چیزا چیه!
ما از این رسمای جهیزیه دیدن خداروشکر نداریم جهیزیه هم خیلی مفید و مختصر میدیم
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
دهن فامیل شوهرو اگه بشه بست منم اصلا موافق این تجنلات بیخودی نیستم از سیسمونیم تخت و کمدشو خودمون گرفتیم بقیه شو مامانم
پسرم خوشبختیمون با تولدت کامل شد. خدایا روزگار تا همیشه بر وفق مراد پسرم باشه
خیلی خوبه سرگل جون
روشا جون مشکل همینه دیگه نباید به حرف اونا گوش داد.... چند سال میخوان بگن؟ آدم باید از این گوش بگیره از اون یکی در کنه ....
rosha حرف فامیل شوهر که همیشه هست بذار بگن مگه برای اونا میگیرم والا
من جهازم مامنم پولشو داد البته کلیم برام جهاز خریدخونه خریدیم همزمان جاریم با من بود اون کلی چرتو پرت خریده بود میومد خونه من همش از وسایلمو همه چیم ایراد میگرفت در صورتی که بازم با کله چیزای که خریرده بود به وسایلمن نمیرسید اذیتم میکردو من اوایل ناراحت میشدم ولی الان برام مهم نیست اصلا به کسی چه گور بابای حرف مردم