2752
2734
عنوان

قشنگ ترین کاری که همسراتون واستون انجام دادن چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20619 بازدید | 320 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این همه ادم خب بیاین بگین دیگه..یعنی همسراتون کار قشنگ ندارن؟تاپیک نوشته همسر..نگفته شوهر...اقایون هم لابد می تونن نظر بدن دیگه... قشنگترین کار شوهرم واسم اینه که هیچیو ازم پنهون نمی کنه...اینومطمئنننم.. یه کار دیگه هم که به خاطر ناراحتی من بی خیالش شده اینه که لاین و وایبر نمی ره...کلا دیگه تو گوشیش نیست کار قشنگ دیگه ش اینه که اگه هزار تا زن تو خیابون جلوش لخت بچرخن اصلا نگاه نمی کنه ببینه لباس دارن یا لختن....عاااشق این اخلاقشم... می گه من فقط تو رو می بینم
اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
یه بارم یه کار با نمک کرد. سالگرد عقدمون بود .همسرم صبح زود میره شرکت من خواب بودم صبح که بیدار شدم یه دفعه چشمم افتاد به ایینه شمعدون دیدم با رژ لبم رو ایینه نوشته سالگرد عقدمون مبارک .بیشتر از همیشه عاشقتم خیلی کیف کردم
ما هم زیاد از این نامه های عاشقونه واسه هم میذاریم.رو داشبرد،روی در خونه،تو کیف پول و... یه بار هم که رو بک گراند گوشیم نوشته بود :عزیزم هرچی از زندگیمون میگذره میفهمم که واقعا چقدر کنارت خوشبختم.
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
من خیلی از همسرم هدیه نگرفتم خیلی هم اهل سوپرایز کردن من نیست اما وقتی من ناراحتم یا سر یه موضوعی غصه میخورم خیلی هوام رو داره مثله همین دیشب از یه چیزی خیلی ناراحت بودم تو اتاق خواب داشتم گریه میکردم هر دو دقیقه یه بار مسومد میگفت غصه نخور من هم بهش میگفتم میخوام تنها باشم میرفت دوباره دو دقیقه بعد میومد میگفت تروخدا غصه نخور دیگه آخراش خندم گرفت گفتم خوبه میگم میخوام تنها باشم
شوهر من خیلی بلد نیست خلاقیت بخرج بده ولی هر چی بخوام برام میخره و هر کاری بگم میکنه. خیلی گله. در عوض من خودم سورپرایزش میکنم. به نظر من همه ی شوهرا لازم نیست خلاق باشن و هی چپ و راست خانوماشونو انگشت به دهن کنن. همینکه مرد خوبی باشن و به زندگیشون دلبسته باشن کافیه. همینکه به سبک و سیاق خودش خوشحالتون کنه خیلی خوبه. توی ذوقشون نزنین
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
من یه بار با شوهرم قهر بودم بدون اینکه بهم خبر بده نصفه شب از خونه خودشون که یه شهر دیگه ست اومد پیشم یه دسته گل بزرگ هم از گلهای طبیعی تی حیاطشون هم واسم آورده بود.. پر از گل های رز قرمز وسفید و صورتی و... هیچ وقت این کارشو فراموش نمیکنم... دوستت دارم همسرم
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ
2706