2733
2734
عنوان

قشنگ ترین کاری که همسراتون واستون انجام دادن چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20618 بازدید | 320 پست
خیلی تاپیک جالبیه ولی اینو باید یادمون باشه هر مردی یه جوری محبتشو نشون میده یکی با زبون یکی با کادو یک با کار و تلاش زیاد
این اپلیکیشن زندگی منو متحول کرد. اگه می خواین سیاست زنانه و لطافت زنانه یاد بگیرین این اپلیکیشن رو از کافه بازار دانلود کنین. خیلی عالیه دوس جونیا اینم لینکش ولی از گوشی باید وارد بشین http://cafebazaar.ir/app/com.behesht.FemalePolitics/?l=fa
دوست جونا امضامو ببین حتما این اپلیکیشن رو دانلود کنین خیلی عالیه . خیلی . کلی توش نکات سیاست زنانه نکات با کلاسی و اینا رو گفته اسمش ( شگردهای خانومانه ) ست اگر گوشی یا تبلت اندرویید دارین حتما برین از بازار دانلودش کنین لینکش تو امضام هست چون واسه خودم مفید بوده به همه معرفیش می کنم
این اپلیکیشن زندگی منو متحول کرد. اگه می خواین سیاست زنانه و لطافت زنانه یاد بگیرین این اپلیکیشن رو از کافه بازار دانلود کنین. خیلی عالیه دوس جونیا اینم لینکش ولی از گوشی باید وارد بشین http://cafebazaar.ir/app/com.behesht.FemalePolitics/?l=fa

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شوهر من هم زیاد اهل سورپرایز نیست ولی درکل مهربونه وقتی ازخونه مامانمینا میخوایم برگردیم اراک من ههمیشه تا اول اتوبان زنجان گریه میکنم اونم پشت فرمون یه دستشو میندازه گردنم همش میگه جانم گریه نکن تو پپلی بالایی اولانی وبعضی وقتا همچین تو چشام با مهربونی نگاه میکنه که اون لحظه رو با دنیا عوض نمیکنم
میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ❤❤❤❤❤
کارای زیادی انجام داده و میده مثلا دومین سالگرد ازدواجمون بود منم باردار بودم روز پنجشنبه بود شوهرم خونه بود (پنجشنبه ها وجمعه ها سرکار نمیره)وقتی صبح از خواب بیدار شدم دیدم یه دسته گل و کیک رومیز گذاشته خیلی سوپرایز شدم یا هر وقت ببینه ناراحتم میاد بغلم میکنه و باهام حرف میزنه و محبتم میکنه که دیگه ناراحتیم یادم میره ینی تا نخندم ول کن نیست کارای خوب دیگه زیاد داره اینکه هروقت بریم بیرون بگم فلان چیزو میخام زود برام میخره هیچوقت نمیگه پول ندارم و واسه چی میخای بخری و..
2731
بعضی وقتا هم بی مناسبت برام گل میخره یکی دیگه هم یادم اومد همین امسال روز زن شب قبلش گفت میخام با دوستم برم بیرون یه کاری داره گفته منم باهاش برم خلاصه رفت و یه ساعت بعد با یه دسته گل و دوتا هدیه اومد خونه خیلییییی سوپرایز شدم و خیلی خوشحال
تو عقد که بودیم شوهرم یه شهر دیگه بود.برای روز زن یک کارت هدیه و یک نوشته برام پست کرده بود که اونروز برسه به دستم. امسال هم روز زن ده روز بعد زایمانم بود.واسه زایمانم یک انگشتر خریده بود(با ههم خریدیم) دیدم یک انگشتر دیگه هم واسم خریده برای روز زن!!!! واسه سالگرد ازدواج امسالمون هم به برادرم گفته بود گوشی بخره.همون شب مهمون داشتیم.بعد گوشی منم یواشکی برداشته بود که سیم کارت رو بذاره روی گوشی جدید.منم فک کردم گوشیمو جا گذاشتم جایی.اما پلاستیک گوشی رو گذاشته بود توی نایلون خریدها!!!و خب منم دیدمش و پروژش خراب شد گاهی هم گل میخره.سورپرایز دیگه ای یادم نمیاد...اوایل من خیلی تلاش میکردم کارای جالبی بکنم و به همسرمم آموزش بدم.اما استعدادش کم بود!!!منم بیخیال شدم برای من یک نوشته عاشقانه از هزارتا گوشی و طلا با ارزش تره
چه جالب خدا شوهراتونو براتون نگهداره شوهر من به خرید کادو اعتقادی نداره!!!! میگه مردایی که کادو میدن به زنشون یا یه کاری کردن میخوان زنشونو خر کنن یا زن صفتن مرد نیستن!!!! اوایل اینقدر سر این موضوع بحث میکردم باهاش دعوامون میشد میگفت اون پول تو کشوئه برو واسه خودت کادو بخر! میگفت تو عقده کادو داری الان دیگه اصلا باهاش بحثم نمیکنم اینقدر بدی داره که کادو ندادن پیشکشش....
ماهم توعقدازهم دوربودی.چندروزمونده به روز زن اومدخونمون وموقع رفتن ازم عذرخواهی کردکه نمیتونه بیاد.ولی روززن که بهم زنگ زد واسه تبریک گفتن یهو گفت حاظرشو بیابیرون جلودرخونتون.بعدش توی ماشین که بودیم یهووو یه مدال خوشگگگل انداخت گردنم که وسط کلی نگین نوشته love
شوهر منم بدی داره ولی در برابر خوبی هاش هیچه,اگه من چیزی بخوام حتی اگه پولم نداشته باشه برام تهیه میکنه. هر موقع ناراحت باشم میاد بوسم میکنه و هر کاری بتونه میکنه تا منو بخندونه,همیشه بهم یاد اوری میکنه که خیلی دوسم داره,در کل خیلی ماااااااااااهه;-)
چه تاپیک جالبی از اخرین کار قشنگش بگم دیشب شوهرم رفته بود واسه خونه خرید کنه .منم با پسر نه ماهم که ماشالا خیلی شیطونه خونه بودیم و داشتم تو اشپزخونه کار میکردم.پشتم به در ورودی بود.شوشو اومد خونه .عادت داره هر شب واسم اب معدنی میخره.اومد تو اشپزخونه گفت بفرما اینم سهم تو.بدونه اینکه ببینم دستمو دراز کردم فکر کردم اب معدنی خربده یه لحظه چشمم افتاد دیدم واسم یه دسته گل نرگس خریددددددده.عزیییییییزم
بخشش و عفو داشته باش..... مثل خورشید
2706