2737
2739
عنوان

باردارا واکسن زدید یا میزنید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 51 پست
اکثرا که زیر بار سقط نمیرن اصولا اینتوبه میشن تا بچه فقط به دنیا بیاد و مادر از بین میره. خواهشا اگه ...

اینتوبه یعنی چی؟

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
واقعا؟گفتن دوازده هفته به بعد که.انشاالله به سلامتی زایمان کنی.توبارداری همون واکسن هم آدم استرس میگ ...

آره ۱۲ به بالا یکی از شروطشه

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خاک تو سرشون اول باید به شما باردارها بزنن خارج از رنج سنی. شماها کلا گروه پرخطرید چون دارو نمیتونید ...

چی بگم والا فعلا پر خطرارو گذاشتن تو اولویت با بی خطر حساب میشیم😐😐😂

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
خوشبختم عزیزم.. اره منم خیلی نگرانم براش خاهرمم ک دیگه نگم 

معمولاً از دوازده هفته به بعد واکسن تزریق میشه

مگه چند هفته هستن که نگرانید

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
2740
یعنی خواب مصنوعی و احتمال برگشت به زندگی زیر ۱۰ درصد

یعنی کی این خواب مصنوعی اتفاق می‌افتد بعد از زایمان یا کی؟یعنی اگه واکسن نزنیم اینجوری میشه ؟

یعنی کی این خواب مصنوعی اتفاق می‌افتد بعد از زایمان یا کی؟یعنی اگه واکسن نزنیم اینجوری میشه ؟

اگ دور ازجون کرنا بگیری احتمالش هس.مث کما

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
اکثرا که زیر بار سقط نمیرن اصولا اینتوبه میشن تا بچه فقط به دنیا بیاد و مادر از بین میره. خواهشا اگه ...

اره میگه زیر۲۰هفته رو با کلی دنگ و فنگ و برو و بیا امضا و دکتر اجاره سقط میده پزشک قانونی بالای۲۰باید پدرش یا خانوادش رضایت بدن که کدومو میخاد..

ببین یه زن باردار وقتی کرونا هندی میگیره روند بد شدن حالش خیلی زودتر از افراد دیگست خیلی از داروهاروهم نمیتونه دریافت کنه برای همین سریع حالش بد میشه و درگیری ریه شدیدی میگیره و وقتی درگیری بالای ۸۵ درصد میرسند مجبور میشن اینتوبشون کنن تا لااقل بچه رو نجات بدن. الانم این کرونا برای باردارهای ۶ تا ۹ ماه بسیار زیاد خطرناکه. اگه واکسن نزنید احتمال اینکه به این مرحله از بیماری برسید خیلی بیشتر از باردار واکسن زده