2737
2734
عنوان

خدمات سئو سایت در مشهد

322 بازدید | 6 پست

سلام دوستان عزیز وقت بخیر ، کسانی که دنبال یک سئوکار خوب میگردن که به صورت خیلی حرفه ای و با قیمت خیلی منصفانه پروژه قبول کنه می تونند سایت شونو به عباس کاشفی بسپارند.

شما می توانید برای خدمات سئو سایت کلیک کنید.

علاقه زیاد به آموزش سئو درکنار یادگیری سئو دارم...

سلام دوست عزیز در خصوص سئو سایت در مشهد من خودم از سایت مبنا محتوا یک بار مشاوره سئو گرفتم فک کنم مدیریتش با جناب خیری بودش - وب سایتم رو تازه زده بودم توی زمینه فروش غذای حیوانات بود که خیلی درگیر تولید محتوای متنی سئو شده بودم که بتونم دور کاری یکی رو بگیرم برام انجام بده در روز هم 2 تا محتوای سئو شده می خواستم با چند تا شرکت تولید محتوا کار کردم که متاسفانه محتواهاشون خیلی بی کیفیت بود ولی خداروشکر با تیم مبنا محتوا که پیش رفتم در زمینه سئو سایتم و محتوای سئو شده که بهم میدادند واقعا بدون هیچ بک لینکی تونستم خیلی از کلمات پر رقابت رو بگیرم . در کل خواستم بگم اگر کسی خواست میتونه با این تیم هم کار کنه توی مشهد هم هستن مشاوره سئو سایت هم میدن . یا علی .
لینک صفحاتشون رو هم گذاشتم هر کسی خواست ازشون کمک بگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731