2752
2734
عنوان

خدااااااایااااااااااا شکررررررررررررتتتتتتتتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2093 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون دوستم... من همیشه پستهاتو توی تاپیکای بارداری میخوندم...معمولا جزو اولین نفرایی بودی که پست میذاشتی، یه بارم یادمه به صاحب تاپیک میگفتی تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته!!! از لحنت میفهمیدم خیلی دلشکسته ای و دلت نینی میخواد... از صمیم قلب از خدا میخوام به حق همین شبا بارداری خوبی داشته باشی و یه نینی سالم و صالح و خوشگل و پرروزی نصیبت بشه...
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
2731
مبارکه مگه بعد از عکس رنگی لوله ها باز نمیشن ( شنیدم یه چیزی میفرستند داخل لوله ها رو باز میکنن ) بعد از عکس رنگی که فهمیدی انسداد لوله داره دکتر دارویی چیزی برای باز شدن نداد؟ پس عکس برای چیه فقط بفهمن انسداد داره ببخشید خیلی سوال پرسیدم برای منم دعا کن ممنون گلم
عزیزم اگه انسداد جزیی باشه رفع میشه دکتر به من گفت شاید انسدادت بیشتر بوده با عکس کمتر شده باشه تو عکس یه مایعی وارد لوله ها میکنن که حالت شستشو برای لوله ها داره انسداد لوله درمان دارویی نداره فقط با لاپرا میشه درمانش کرد
لبخند بزن ، فردا روز بهتریه...
مرلین جوووووووووووون مبارکت باشه چه شب مبارکی..خوش بحالت ازت خواهش میکنم برای همه منتظرا دعا کن خداااااااایا بحق باب الحوائج علی اصغر دل همه منتظرا رو شاد کن
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
2706