2733
2739

هربار دیوونگی کردمو برگشتم اما از دلتنگی بمیرم و بترسم از دیگه نبودنش اینبار کوچیک ترین حرفی بهش نمیزنم. حتی به ظاهرم که باشه میخوام قوی باشم.

تقریبا دو ساله تو تلگرام کانال زدمو مثله بی کسا تنهایی اونجا باهاش حرفامو میزنم اره دقیقا مثل دختر دبیرستانیا!!!

وقتی پای اون وسط میاد منم بچه میشم. اما دلمم به حاله بیچارگی و تنهاییم میسوزه که حتی راجبش هیچوقت با دوستاتم نتونستم حرف بزنم چون فقط سرزنش میشدم.

https://t.me/forbiddenlovezp

کانالمه جز خودمم کسی توش نیس نمیدونم چرا دلم خواست یه جا به اشتراک بزارمش. شاید چون این جا تنها جاییه که میدونم اون بهش دسترسی نداره. اما شاید ‌یه روز اددش کنم و اونجا ببینه چقدر روزای من و تلخ کرد و نفهمید یا فهمید و اهمیت نداد!! مرسی که هستید در همین حد که میتونم باهاتون چند کلمه حرف بزنم ❤

چقدر_احمقم# بسه_دیگه#  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تمامه حرفاتو خوندم

حالم بد شده..نمیدونم چرا اما فقط دارم گریه میکنم انگار تک ب تک این درد و من تجربه کردم

وقتی من الان حالم بده دیگه تو چی میکشی:)؟اونم هشت سال!!اونم یه روز پشیمون میشه..پشیمون میشه از اینک قدر دوست داشتنتو ندونست

تمامه حرفاتو خوندم حالم بد شده..نمیدونم چرا اما فقط دارم گریه میکنم انگار تک ب تک این درد و من تجرب ...

عزیزم... باورم نمیشه که وقت گذاشتی و نوشنه هام و خوندی و از همه مهمتر اینکه حالمو درک کردی...

ما دخترا همیشه همین قدر بیچاره ایم و اکثرمون همچین ترجبیاتی رو داشتیم 🥲 کاش میشد برایه حالمون کاری کرد

عزیزم... باورم نمیشه که وقت گذاشتی و نوشنه هام و خوندی و از همه مهمتر اینکه حالمو درک کردی... ما دخ ...

با صحبت کردن حالت خوب میشه؟

اگه حالت خوب میشه با یکی صحبت کن..مثله من نباش ک انقد با کسی درد و دل نکردم وقتی میخوام از دردم بگم ندونم از کدوم بگم..وقتی میریزی تو خودت همه چی بدتر میشه

2740
با صحبت کردن حالت خوب میشه؟ اگه حالت خوب میشه با یکی صحبت کن..مثله من نباش ک انقد با کسی درد و دل ن ...

صحبت کردنه راجبش فقط به بقیه میفهمونی چقدر احمقی و مدام سرزنش میشی و حرفایه تکراری. خداروشکر که مجازی هس بخاطر همینم اون کانال و زدم تا حداقل از حرف نزدن نترکم.

حال توعم دسته کمی از من نداره که... اگه حرفام اشکت و دراورده بخاطره اینه که تو هم یه همچین دردی رو داشتی 🥲

صحبت کردنه راجبش فقط به بقیه میفهمونی چقدر احمقی و مدام سرزنش میشی و حرفایه تکراری. خداروشکر که مجاز ...

راستش من همچین تجربه ایو نداشتم..اما انقد حالم بده ک انگار تجربش کردم

حداقل جلوش وانمود کن ک بهش اهمیت نمیدی.بزار دلش تنگ شه..بزار از دست بده تا ارزشتو بفهمه

میگی ادما سرزنشت میکنن اره..ذات ادما همینه تا چیزیو تجربه نکنن درک نمیکنن 

از این به بعد موقع نماز دعات میکنم.. و امیدوارم حاله دلت خوب بشه..جوری شاد بشی که غمای الانت یادت بده

راستش من همچین تجربه ایو نداشتم..اما انقد حالم بده ک انگار تجربش کردم حداقل جلوش وانمود کن ک بهش اه ...

ممنونم عزیزم از حس همدردی و نگرانیت. شاید اولین کسی بودی که همچین برخوردی رو داشتی 🥲 همین کارو میکنم حداقل یبارم که شده باید محکم باشم. یبارم شده نباید کوتاه بیام ☹❤❤ 

❤🌱😘

عزیزم زهرا جان منم تموم حرفاتو خوندم

خیلی دلت پُره

یک نصیحت دارم برات ب نظرم رهاش کن انقد بهش اهمیت نده انقد تو دیدش نباش سعی کن جایی ک میدونی میاد نری تا بفهمه واقعا از دستت داده بذار یکم نبودت و حس کن

اون همش فک میکنه تو همیشه هستی هر حرفی بهت میزنه و میگه این که نمیره دوباره میاد 

بذار ارزش تو بفهمه 

دیگ نباید بهش برگردی

احساس میکنم اون پریسا چون بهش محل نمیده اونم بیشتر دوسِش داره واسه به دست آوردنش تلاش میکنه ولی تو همیشه هستی یکم بودنتو کم کن

ببخشید طولانی شد ...اهل کجایی؟

عکستو گذاشتم صفحه گوشیم...هر دفعه قفلشو باز میکنم ...نیم ساعت قفل میشم❤
2706