2733
2734
عنوان

خواستگارم جذااب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 30 پست

اگر دودلی بیشتر رفت و امد کن.منم کسی قیافش به دلم نشینه هرکاری کنم نمیتونم بپذیرمش .هرچند که از نظر دیگران خوب بیاد.اما دل هم باید بپذیرتش دیگه

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊

با تفکر اینکه میشه طرف مقابل رو تغییر داد ازدواج نکنید، چون شما موقع ازدواج فرد رو همونجوری که هست قبول میکنید تازه باید بدونید بعد ازدواج ممکنه حتی وضعیت زندگی و فرد به سمت منفی حرکت کنه. پس یا قاطع بگید نه و یا قاطع بگید بله و فکر نکنید میتونید اون آقا رو عوض کنید و تغییر بدید و یا اون تغییر میکنه، چون تغییر نمیکنه. 

کاربری مشترک، بعضی تاپیکا مال خودمه بعضیاش واسه دوستمه. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من مرد بدون اقتدار و جذبه دیدم و دقیقاااا مثل ایشون بچگانه رفتار میکنه  نمیتوانه حرف بزن و حقش از مردم بگیره هرچی بقیه بگن تایید میکنه و....

زندگی با اینجور ادما خیلی سخته خیلی سخت بیشتر از اونچه که فکر میکنی خوب فکرات بکن 

هر موقعیت عالی که داشته باشه ارزش اتفاقای بعدش نداره

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...

نهابت سعیش همینه 

تازه بهت بگم افرادی که خیلی درس میخونن بلد نیستن تف یح کنن توی جمع خانوادگی و مهمونی حرف.نمیزنن حقشون سختشونه بگیرن ـمعاشقه و حرفای خوب بلد نیستن ،توی بیان احساسات ضعیفن 

بیش از نیمی از زندگیشون باید وقت نقاله و درس بزارن چون عادت کردن  وقتیوبرای بچه و زن و زندگی ندارن زندگی کردن اصلا بلد نیستن دیگه اگه تو میگی واست جذاب هم نیست دیگه نور علی نور .

2740
چي بگم واللا منم قبل ازدواج يه خواستگار اينجوري داشتم به دلم ننشست با عشقم ازدواج كردم حالا برو تاپي ...

الان پشیمونی که چرا با همون ازدواج نکردی؟ 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
من مرد بدون اقتدار و جذبه دیدم و دقیقاااا مثل ایشون بچگانه رفتار میکنه  نمیتوانه حرف بزن و حقش ...

دقیقا همین ترسو دارم ولی میگه تو هر زمینه ایی بگی میرم دنبال رشد شخصیم 

منم وسواس دارم 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
دقیقا همین ترسو دارم ولی میگه تو هر زمینه ایی بگی میرم دنبال رشد شخصیم

همه پسرا از این قولای بی نتیجه میدن بگو اول برو هر وقت شخصیتت رشد کرد اگه بازم من به عنوان همسر اینده خواستی باز بیا خاستگاری 

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...
2706