2733
2734
ممنون از راهنماییت عزیزم

استاتر ژل تزریق کردی راضی بودی؟؟

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن عزیزم نزدم

چرا؟؟

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

من خودم پیشونیم خط افتاده میخام برم بوتاکس کنم اما دکتر ب مادرم گفت بوتاکس فایدع نداره باید جراحی بشه و نخ بندازم این حرفااا حالا رفتیم پیش کس دیگه گفته با ژل و تزریق چربی مشکلش حل میشهمیخاستم ببینم راضی بودیی شما یا نه

2731
من خودم پیشونیم خط افتاده میخام برم بوتاکس کنم اما دکتر ب مادرم گفت بوتاکس فایدع نداره باید جراحی بش ...

من پیشونیمو بوتاکس کردم خوبه که

مگه خیلی عمیقه خط پیشونیتون؟ 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
من پیشونیمو بوتاکس کردم خوبه که مگه خیلی عمیقه خط پیشونیتون؟ 

مال من نه کمه ی خط کوچیک میخام بوتاکس بزنم اما مال مادرم خ عمیق شده

مال من نه کمه ی خط کوچیک میخام بوتاکس بزنم اما مال مادرم خ عمیق شده

درسته خطوط عمیقا معمولاژل یا چربی ونخ واین جور کارهارو انجام میدن 

من صورتم خط انچنان نداره 

صورتم لاغر بود میخواستم ژل بزنم منصرف شدم چربی زدم

درسته خطوط عمیقا معمولاژل یا چربی ونخ واین جور کارهارو انجام میدن  من صورتم خط انچنان نداره&nb ...

برای مادرم میخوام چربی بزنم در کلینیک رازی یوسف آباد  صورت کامل 12 میلیون  به نظرت خوبه ؟

برای مادرم میخوام چربی بزنم در کلینیک رازی یوسف آباد  صورت کامل 12 میلیون  به نظرت خوبه ؟

من شهرستان هستم  

اینجا قیمت ها متفاوته

بستگی ب شناخته تر بودن پزشک داره

از زیر 5 تومن هست تا همون حدود 10 الی 12

(نظر شخصی من ک 12 زیاد 

چون فرایند تزریق چربی چیز پیچیده ای نیست

علاوه بر اینکه برخلاف ژل چیز اضافی هم استفاده نمیشه وبافت خود شخص هست ) 

عزیزم میشه بگی اخرش کدومو زدی زاضی هستی یانه من صورتم افتضاح لاغرو کشیدست به نظرتون ژل بزنم  یا ...

والا من که تجربه خیلی بدی داشتم از تزریق 

به هیچ کس پیشنهاد نمیدم 

ژل خیلی بهتره