2737
2739
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 793957 بازدید | 14240 پست

سلام دوستای عزیزم 

من سه ماهه پیش عمل لاپاراسکوپی فیبروم توی بیمارستان بهمن زیر نظر دکتر سهیلا عارفی انجام دادم .

من حدود یکسال  درگیر یک فیبروم 5سانتی بودم که توی دیواره قدامی رحم بود با خونریزی فراتر از وحشتناک که حتی سه دوره دیفرلینم از خونریزیم ذره ای کم نکرد

باورتون نمیشه دوتا از بهترین دکترای تهران که همه برای نوبتشون سرودست میشکنند گفتن که فقط عمل باز چون جاش خیلی حساسه و احتمال اینکه قسمتی از رحمتو برداریم و بچه دار نشی  خیلی زیاده و من کارم بود گریه و گریه و گریه....

خدا خواست و من پیش دکتر عارفی فقط و فقط  یک جلسه رفتم وبمن نوبت عمل برای لاپاراسکوپی داد و من به راحتی (راحت تر از آب خوردن) عمل شدم.باورتون نمیشه ولی همه چیز بهتر از حتی قبل فیبرومم هست .

اصلا زیرمیزی هم نگرفتن 

هزینه عملو بیمارستان  ۶۹۰۰شد که نقدا قبل عمل به بیمارستان پرداخت شد 

بیمارستان و رسیدگیش هم خیلی خوب بود 

انشالله همگی به سلامت برین و از دست این موجود موذی خودتونو خلاص کنین فقط دست دست نکنین و تن به اطلاعات پوسیده یکسری دکتری که فقط اسم درکردن نکنین 

خداوند وقتی دردی رو داده درمونشم گذاشته و من حسرت اون شیش ماهی رو میخورم که واقعا باشدت خونریزی به سختی زنده بودم چه برسه به زندگی ....

امیدوارم اطلاعاتم به دردتون بخوره.میخاستم زودتر براتون بنویسم ولی صبر کردم تابعد سه ماه برم دکتر و سونوی بعد عمل  رو بدم تا از نتیجه اش مطمئن باشم 

اول فقط و فقط به خدا توکل کنین خوب تحقیق کنین بعد بهترین دکترو انتخاب کنین  و بعد خودتونو بسپرید دست خدا که خدا بهترین حافظ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون فیبرومم بزرگ بود دکتر گفتند لاپاراتومی  منشی اول گفتن 6.5 بعد گفت اگه میخوای با بیمه بستر ...

مرسي جواب دادي عزيزم .منم تعجبم اين بود كه آصف جاه با اعتماد به نفس كامل همه را لاپاراسكوپي ميكنه شما را جراحي باز كرد برام عجيب بود !!!!!ولي عاليه عالي كارش !!!!ايشالله زود زود حالت خوب بشه

2728
 بخیه هات مگه جذبی نیست؟ منم لاپاراتومی بودم جذبی بود نیاز به کشیدن نداشت

بخدا خود دکتر به من گفت هفته دیگه بیا بکشم 

منکه از خدام بود جذبی باشه،درد نکشم. 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
مرسي جواب دادي عزيزم .منم تعجبم اين بود كه آصف جاه با اعتماد به نفس كامل همه را لاپاراسكوپي ميكنه شم ...

فدات 

سلامتی همه انشالله...

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
براي منم اتفاقا آصف جاه جذبي زد و اصلا اصلا جاي عملش نموند !براي اين دوستمون گويا كشيدني زده !نميدون ...

نگرانم کردید بچه ها 

بنظرم خیلی تمیز بخیه زده و چیزی برای کشیدن نداره 

من انگاری کلا عملم با همه فرق داره 

امیدوارم جذبی باشه ولی خودش گفت بخدا.... 

2738
سلام دوستای عزیزم  من سه ماهه پیش عمل لاپاراسکوپی فیبروم توی بیمارستان بهمن زیر نظر دکتر سهیلا ...

امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشی عزیزم 

دیدم جای عمل رو دوباره بنظرم نخ نداره 

خودمم متعجب شدم 

معمولا ابتدای جای بخیه، یه گلوله طور از نخ هست ولی ندارمش نخ و گلوله نخ نمبینم 

نگرانم کردید بچه ها  بنظرم خیلی تمیز بخیه زده و چیزی برای کشیدن نداره  من انگاری کلا عمل ...

فکر کنم معمولا جدبی میزنن. به منم گفت هفته بعد با جواب پاتولوزی بیا که بخیه تو بکشم. فقط سر و گره نخا معلوم بود که با قیچی کرد و برداشت حتی یه کمی از نخا مونده بود که بعدا خودم با موچین برداشتم. کشیدن خاصی نداره. فقط میخواد ویزیت کنه و پاتولوزی رو هم ببینه یه ۵۰ تومن دیگه 😉

فکر کنم معمولا جدبی میزنن. به منم گفت هفته بعد با جواب پاتولوزی بیا که بخیه تو بکشم. فقط سر و گره نخ ...

اوه خوب شد گفتی اصلا اصلا اصلا یاد جواب پاتولوژی نبودم 

از بس فکرم شده بخیه و...

برای من اصلا نخی گره ای نداره   

من دوشنبه پیش عمل کردم گفت هفته دیگه بیا 

پاتولوژی رو تا فردا پس فردا میدن که دوشنبه این هفته برم مطب؟؟؟؟؟؟ 

بازم ویزیت.... بازم 50

خدای من!!!!! 

2706