2752
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 805433 بازدید | 14364 پست

ممول جون بهترین کارو کردی اینکه به یه دپکتر اعتماد کردی منم با مری جون موافقم پنجشنبه عمل کن راحت بشی

بمونه دوماه دیگه دلهره اذیتت میکنه البته من خودم اینجوریم زودتر انجام بدم برام بهتره.ولی از دست فیبرومات که خلاص بشی حسابی خوش میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی بچه ها ولی تاکید کرد روز عمل پریود نباشی.احتمالا همون دو ماه بعد میشه  خودمم ناراحتم ولی صبر میکنمتوکل بخدا

اااا. پس هیچی. شرایط من حتما خاص بوده که عملم کرده چون من خونریزی شدید داشتم که قطع نمی شد. مگه دکتر یه ماه دیگه بر نمی گردند؟؟؟

2731

چرا ولی اون موقع هم من پریودم .حساب کرد گفت بعد 2 تا پریودت زنگ بزن بیمارستان وقت بگیر یا با منشی تماس بگیر

قرص اهن و یه قرص دیگه نوشت گفت اگه فردا نیومدی عمل تو این دو ماه خودتو تقویت کن

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
چرا ولی اون موقع هم من پریودم .حساب کرد گفت بعد 2 تا پریودت زنگ بزن بیمارستان وقت بگیر یا با منشی تماس بگیرقرص اهن و یه قرص دیگه نوشت گفت اگه فردا نیومدی عمل تو این دو ماه خودتو تقویت کن

اهان. به سلامتی، حالا بازم دوست داشتی از دکترای دیگه هم مشورت بگیر ولی این استاد همه اونهاست. بهش اعتماد کن و با خیال راحت دو ماه تقویت کن و برو جراحی، خودم میام بیمارستان بهت سر می زنم (تگه دوست داشتی البته)

من فیبرومم۷سانت شد که باردارشدم وموقع زایمان۱۰ سانت شد که دکتر قاضی زاده تو سزارین خارجش کرد. فیبرومم خارج بود

خوش به حالت که حین زایمان درش اوردن. برا منم خارج از رحم بود و تا اخر حاملگیم 5.5 سانت شد. دکتر خل و چلم درش نیاورد ...

ملوس جان شما مشکلت حل شد؟ من هنوز پریود نشدما

آخرین پریودت کی بوده؟ 

من خونریزی نداشتم تا 4شنبه که رفتم دکتر زنان با دست معاینه کرد بعدش دوباره یک لخته آومد با لک.. فک کنم به خاطر معاینه اینطور شد. حالا منتظرم خوب بشه. استرس نداشته باش. 

2706