2733
2734
عنوان

نظرتون راجب این چراغ خوابا برا کادو ب آقایون چیه؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 56 پست
اینکه قیمتش خیلی از صد تومن بیشتره😂 منظورم اینه اگه قرار باشه ی چیز تزیینی بگیرم ترجیح میده زیاد پ ...

عزیزم اگه چیز تزیینی زیر صد میخوای پیج sabachap8 رو فالو کن خییییلی چیزای خوشگل داره پیجشم معتبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پاور بانک هندزفری بی سیم جعبه ابزار و چیزای مربوط بهش ساعت حیف پول و جا سوییچی کفش و کمربند و ...

دقیقا، حق با شماست

پاور بانک قبلا گرفتم، هندزفری و ساعتم خودش داره، لباسم ب عنوان کادو زیاد گرفتم و زیادم داره

بیشتر نظرم رو جا سوییچی و ادکلنه ، 

کمربندم گزینه خوبیه

جعبه ابزار و نمی‌دونم دوس داشته باشه

مرسی 🌹🌹

عزیزم اگه چیز تزیینی زیر صد میخوای پیج sabachap8 رو فالو کن خییییلی چیزای خوشگل داره پیجشم معتبره

میتونی عشق واژه یا تابلوی اسمان شب سفارش بدی قیمتش فک کنم ۷۰,۸۰ باشه نهایتا 

دقیقا، حق با شماست پاور بانک قبلا گرفتم، هندزفری و ساعتم خودش داره، لباسم ب عنوان کادو زیاد گرفتم و ...

من تو ذهنمه تولد امسالش پاور بانک بخرم 

پارسال هندزفری بی سیم خریدم برای سالگرد پارسالمونم جعبه ابزار خیلی خوشحال شد 

البته همسر من خودش خیلی دوست داره کارای فنی رو

بازم هر چی خودتون صلاح میدونید

منم مثه همسر شما این اباژور ها رو اکه تا صد باشن دوست دارم بیشتر بشه به نظرم نمی صرفه 😂😂🤐

مثل این میمونه شوهرت برای تولد تو بره لباس فوتبال بگیره خودش بپوشه ی چیز بخر ب دردش بخوره

من اصلا از این چیزا خوشم نمیاد😂

نکه خوشم نیادا ولی میگم خب حیف پول

اما دوستم برا تولد شوهرم بهم پیشنهاد داد، دیدم چیز بدی نیست

اما خب با پولش میشه چیز کار آمد خرید 

من تو ذهنمه تولد امسالش پاور بانک بخرم  پارسال هندزفری بی سیم خریدم برای سالگرد پارسالمونم جعب ...

پاور بانک خیلی خوبه، جز اون کادوهاییه ک آقایون بخاطرش سرو دست میشکنند😂

من اصلا از این چیزا خوشم نمیاد😂 نکه خوشم نیادا ولی میگم خب حیف پول اما دوستم برا تولد شوهرم به ...

خب دیگ پس اینو ولشکن..چون این چیزا زیاد برای مردا جالب نیس...اونا مثل ما چیزای جینگول و هنری دوس ندارن ک...اگ گوشیش اندرویده و لمسیه براش پاوربانک یا هندزفری هایی ک میزارن توی گوش وقتی تلفن زنگ میخوره دیگ دست ب تلفن نمیزنن ب وسیله اون حرف میزنن(این دوتا خیلی خوبه)

خب دیگ پس اینو ولشکن..چون این چیزا زیاد برای مردا جالب نیس...اونا مثل ما چیزای جینگول و هنری دوس ندا ...

پاور بانک پارسال گرفتم ، هندزفری ام خودش گرفته از همینی ک میگی ، نمی‌دونم ایرپاده اسمشون چیه😂😂

بنظرت مونوپاد خوبه؟

2706