2733
2739

۵ تا صلوات از طرف این شهید عزیز هدیه بدیم برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان عج

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

محسن حججی متولد ۲۱/۴/۱۳۷۰ در نجف آباد چشم به دنیا گشود او یکی از شهدای مدافع حرم است. محسن حججی یکی از نیرو‌های مدافع حرم بود که در سال ۱۷/۵/۱۳۹۶ در عملیات گذرگاه مرزی الولید در منطقه مرزی بین سوریه و عراق توسط نیرو‌های داعش به اسارت در آمد و پس از دو روز به دست آنان به قتل رسید.

شهید محسن حججی در سال ۱۳۸۷ دوران دبیرستان خود را به پایان رساند ودر دانشگاه، در رشته تکنولوژی کنترل شروع به تحصیل نمود.

محسن حججی یک برادر و شش خواهر دارد، حججی فرزند دوم خانواده می‌باشد.

شهید حججی پس از اتمام خدمت سربازی خود اشتیاقش برای حضور داوطلبانه در سپاه بیشتر شد و در سال ۱۳۹۳ اقدام به ثبت نام در سپاه پاسداران کرد و بلافاصله پذیرفته شد.

در یازدهم آبان ۱۳۹۱ محسن حججی با زهرا عباسی عقد و در ۹ مرداد ۱۳۹۳ با وی به صورت رسمی ازدواج کرد. محسن حججی در سال ۲۴/۱/۱۳۹۵ صاحب فرزند پسر شد و نامش را علی گذاشت.

شهید محسن حججی ستوان بود و در لشکر هشت زرهی نجف آباد خدمت می‌کرد. وی برای دفاع از حرم به سوریه اعزام و به مقام والای شهادت نائل گردید.

شهید حججی نخستین بار در سال ۱۳۹۴ و چندروز مانده به محرم به سوریه اعزام شد و در اربعین حسینی به ایران بازگشت.

دومین اعزام او در۲۷تیر ماه ۱۳۹۴ بود.

شهید محسن حججی در روز دوشنبه ۱۶مرداد ۱۳۹۶ به اسارت داعش در آمد. پس از دو روز اسارت در روز چهار شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶در منطقه تنف سوریه به دست جنایت کاران داعشی به شهادت رسیده و سر او از تنش جدا شد.

ارتش لبنان با همکاری حزب الله، پیکر پاک شهید حججی را در مقابل اجازه تخلیه امن منطقه مرزی لبنان و سوریه تحویل گرفتند. سپاه پاسداران پیکر مطهر او را در ۷شهریور تحویل گرفت و با انجام آزمایش‌های دی اِن‌ای هویت او را تایید کرد. پیکر وی را همزمان با عزاداری‌های محرم به ایران بازگردانده شد. می‌گویند پیکر پاک این شهید مظلوم بدون سر و دست بوده است.

مراسم تشیع محسن حججی در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۶در تهران برگزار شد. بسیاری از مقام‌های ارشد کشور در این مراسم حضور داشتند از چهره‌های شاخص این مراسم می‌توان به مقام معظم رهبری، رییس قوه قضاییه و رییس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

برای محسن حججی در نجف آباد مراسم بزرگی تدارک دیده شد. آرامگاه وی در گلزار شهدای نجف آباد قرار دارد.

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

@مامان_بچه_هام    

@مامان،مهدیار    

@پاییزه۰۰    

@ghasedak۱۳۱۴    

@عروس_خانومااااا    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

@ماهیکس    

@_آفتابگردون_    

@بانوی_اهوازی    

@درمسیرخدا    

@منتظرررررظهور    

2738
محسن حججی متولد ۲۱/۴/۱۳۷۰ در نجف آباد چشم به دنیا گشود او یکی از شهدای مدافع حرم است. محسن حججی یکی ...

سلام. ممنونم عزیزم. اتفاقا امروز میخواستم زندگی نامه اش رو بخونم 

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
محسن حججی متولد ۲۱/۴/۱۳۷۰ در نجف آباد چشم به دنیا گشود او یکی از شهدای مدافع حرم است. محسن حججی یکی ...

خیلی خیلی ارادتمند این شهید بزرگوارم🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام. ممنونم عزیزم. اتفاقا امروز میخواستم زندگی نامه اش رو بخونم 

سلام عزیزم

من ب نشونه ها خیلی اعتقاد دارم

این یه نشونس ک با توسل به این شهید عزیز حاجتروا شی😍🤗

2706